چگونه فرستنده مورد اطمینان (Trusted Sender) تعریف کنیم؟

انجام تنظیمات فرستنده مورد اطمینان ( Trusted Sender ) :

تحت شرایط خاص تنظیمات امنیتی ، سرورهای ایمیل میتواند موجب نرسیدن ایمیل به دست گیرنده شود. دراین گونه مواقع میتوانید ایمیل و یا دامنه فرستنده را در لیست مورد اطمینان قرار دهید تا سرور ایمیل ممانعتی در دریافت نامه اعمال نکند و هرگونه ایمیل ارسالی را از آنها دریافت کند. برای تعریف این لیست مراحل زیر را انجام دهید:

جهت آشنایی با نحوه ی ورود به سرویس ایمیل به لینک زیر مراجعه نمایید :

http://support.iranhost.com/KB/a301/webmail.aspx?KBSearchID=5874

و یا از طریق آدرس mail.YourDomainName (بجای YourDomainName ، نام دامنه خود را وارد نمایید) نام کاربر و رمز عبور خودرا وارد نمایید. پس از ورود به حساب ایمیل خود در مرحله اول در صفحه اصلی وارد بخش Setting  شوید سپس در مرحله دوم از زیر مجموعه My setting روی گزینه Trusted Senders کلیک نمایید تا پنل سمت راست نشان داده شود.

 

همانگونه که مشاهده می کنید سه برگه در بالای صفحه وجود دارد. روی گزینه New برای افزودن مورد جدید  کلیک کنید، سپس پنجره زیر ظاهر می شود، در این پنجره مقدار (Value ) دلخواه را وارد کنید:

مقدار میتواند نام دامنه مورد اطمینان و یا یک  آدرس ایمیل باشد. برای افزودن ایمیل های دیگر مجددا روی گزینه New کلیک کرده و آن را اضافه نمایید. ( مشابه تصاویر زیر):

 

برای ویرایش  ایمیل های ساخته شده قبلی ابتدا آن را انتخاب و سپس روی گزینه Edit کلیک کرده و تغییرات را اعمال نمایید.

 

همچنین برای حذف ، ایمیل مورد نظر را انتخاب و  روی گزینه Delete کلیک کرده و از پنجره ظاهر شده گزینه OK را برای مطمئن بودن از انجام عمل حذف ، کلیک کنید.

 

 

برای مشاهده راهنمایی ویدئویی به لینک ذیل مراجعه فرمایید :

 

 

Add Feedback