اختلال در سرویسهای اشتراکی سری 2012 داخل کشور

[ به روز رسانی : 00:52 - 1392/9/14] : 

به اطلاع مشتریان گرامی ایران هاست می رساند با تلاش تیم فنی سرور ایران هاست، سرور وب میزبانی اشتراکی 2012 داخل کشور هم اکنون در دسترس قرار گرفته است.

با تشکر از شکیبایی شما کاربران گرامی.

[ به روز رسانی : 12:00 - 1392/9/13 ] : 
متاسفانه بروز اختلال سخت افزاری مجدد، سرور را مجددا" از دسترس خارج نمود،کارشناسان فنی سرور با اولویت نخست در حال بررسی مشکل می باشند.


[ به روز رسانی : 17:30 - 1392/9/12 ] : 
با تلاش تیم فنی سرور ایران هاست، سرور وب میزبانی اشتراکی 2012 داخل کشور هم اکنون در دسترس قرار گرفته است، سرور دیتابیس مربوطه نیز در حالت بهره برداری قرار گرفته اما همچنان در حال همگام سازی اطلاعات پایگاه‌های داده می باشد. با پایان روند همگام سازی، وب سایتهای میزبانی شده در این سرورها در دسترس قرار خواهند گرفت.

============================================================
به اطلاع کلیه کاربران محترم سرویسهای اشتراکی سری 2012 داخل کشور ایران هاست می رساند:
متاسفانه بروز اختلالات سخت افزاری باعث از دسترس خارج شدن این وب سایت ها شده است.
همکاران بخش فنی سرور در حال بررسی و انجام پیگیری های لازم در این خصوص می باشند.
 از آنجا که تخمین مدت حدودی اختلالات نیازمند صرف زمان جهت بررسی های اولیه دقیق جهت تشخیص و اعمال راهکارهای لازم می باشد لذا با عرض پوزش فراوان، خواهشمندیم با صبر و شکیبایی خود ما را در  رسیدگی هر چه بهتر به این مشکل یاری فرمایید.
همچنین به استحضار می رساند،  این خبر به محض دریافت هر گزارش جدید از بخش فنی سرور، به روز رسانی خواهد گردید لذا جهت اطلاع از وضعیت رسیدگی و رفع اختلال کافی است  مجددا" به همین صفحه مراجعه فرمایید.