اطلاعیه مهم در رابطه دامین های ثبت شده در ریسلو

به اطلاع کاربران گرامی می رساند. اخیرا شرکت ثبت دامین ریسلو برخی محدودیتها برای دامین های کشور ایران وضع نموده است که به شرح زیر است :

از تاریخ ۱۸ جولای ۲۰۱۷ (۲۷ تیرماه ۱۳۹۶) تمامی مشتریان و نمایندگان و حساب‌هایی که شامل سیاست‌های جدید ممنوعیت می‌شوند، نمی‌توانند:

۱. حساب جدید بسازند (کاربر یا دامنه جدید ثبت کنند)
۲. سفارش جدیدی ثبت کنند
۳. به ریسلو دامنه جدید منتقل نمایند

همچنین از تاریخ ۱۸ آگوست ۲۰۱۷ (۲۷ مرداد ۱۳۹۶) تعرفه خدمات و محصولات ای که شامل سیاست جدید ممنوعیت هستند، افزایش قیمت قابل ملاحظه ای خواهد داشت. این افزایش قیمت بر روی موارد زیر اعمال می‌شود:
– تمدید محصولات موجود
– خروج دامنه از 
Redemption (بازگرداندن دامنه های جریمه دار)

و درنهایت از تاریخ ۱۸ نوامبر ۲۰۱۷ (۲۷ آبان ۱۳۹۶ – چهار ماه دیگر) این افراد نخواهند توانست:
– محصولات موجود را تمدید کنند.
– دامنه منقضی شده را از Redemption خارج کنند.

در ابتدا لازم به ذکر است که هیچ گونه خطری دامین های ثبت شده شما را تهدید نمی کند و کلیه دامین های ثبت شده توسط ایران هاست تا روز انقضا فعال و در دسترس خواهد بود

در حال حاضر کلیه دامین های جدید توسط شرکت دیگری که در کشور آلمان مستقر است به ثبت می رسد و بنابراین هیچ گونه خللی در ثبت سفارشات جدید وجود ندارد. همچنین با بروز رسانی پرتال کاربران ایران هاست امکان مهاجرت خودکار دامین های موجود در ریسلو به شرکت جدید مهیا شده است. توصیه ما به کاربرانی که دامین آنها در شرکت ریسلو به ثبت رسیده است این است که دو ماه قبل از تاریخ انقضای دامین خود از طریق پرتال کاربران ایران هاست نسبت به انتقال دامین خود به شرکت جدید اقدام نمایند. لازم به ذکر است از تاریخ 27 مرداد تمدید دامین های منقضی با هزینه بالاتر انجام خواهد شد همچنین از تاریخ 27 آبان امکان تمدید دامین های منقضی شرکت ریسلو وجود ندارد.

بنابراین توصیه می کنیم، جهت جلوگیری از تحمیل هزینه بیشتر و همچنین از دست رفتن دامین، قبل از فرا رسیدن روزهای پایانی دوره دامین، آنرا از طریق پرتال کاربران به شرکت جدید منتقل نمایید