اعمال تغییرات سخت افزاری بر روی سرور IRH-W2K12VPS01

بروزرسانی [1394/07/19  14:00]: به اطلاع می رساند تغییرات و اختلالات سخت افزاری موجود روی سرور مذکور در حال حاضر برطرف شده و سرویس های اختصاصی مجازی میزبانی شده روی این سرور، بدون مشکل در دسترس هستند. ضمن عرض پوزش بابت اختلالات این سرور، از این کهب ا صبر و شکیبایی خود در این مدت، تیم فنی ایران هاست را همراهی نمودید، سپاسگزاریم.
 
===========================================
 
بروزرسانی [1394/07/19  10:00]: با احترام، به اطلاع می رساند متاسفانه اختلالاتی در سرور مذکور، باعث از دسترس خارج شدن سرویس های اختصاصی مجازی موجود روی این سرور شده است. تیم فنی ایران هاست، تمامی تلاش خود را جهت به حداقل رساندن زمان اختلال و برطرف کردن مشکل به کار خواهد بست. از این که با صبر و شکیبایی خود، ایران هاست را در رفع هرچه سریع تر مشکل یاری می دهید، سپاسگزاریم.
 
===========================================
 
 
به اطلاع می رساند پیرو بررسی های صورت گرفته توسط تیم فنی ایران هاست مستقر در دیتاسنتر، اختلالات به وجود آمده بر روی این سرور به صورت کامل برطرف گشته است.
با عرض پوزش از مشکلات به وجود آمده صبر و درک متقابل شما مشتریان گرامی را جهت بهبود سرویس دهی ارج می نهیم.
 
===========================================
 
با احترام، به اطلاع مشترکین گرامی می رساند سرور IRH-W2K12VPS01 پیرو انجام پروسه ی تغییرات سخت افزاری در دسترس نمی باشد. این مورد با بالاترین اولویت کاری ممکن در مجموعه در حال پیگیری می باشد و تیم فنی ایران هاست تمام تلاش خود را برای به حداقل رساندن زمانی قطعی به کار خواهد گرفت. پس از برطرف شدن اختلال، این خبر به روزرسانی خواهد شد. از شکیبایی شما تا برطرف شدن کامل اختلال به وجود آمده صمیمانه سپاسگزاریم.
 
===========================================
 
بروزرسانی [1394/07/14  15:15]: به اطلاع می رساند اختلال مذکور در حال حاضر برطرف شده و سرویس های اختصاصی مجازی موجود
روی این سرور در حال حاضر بدون مشکل در دسترس هستند. در نظر داشته باشید بررسی های نهایی جهت جلوگیری از بروز مجدد این مشکل در حال انجام است و برطرف شدن کامل مشکل، از طریق این خبر به اطلاع شما کاربران گرامی خواهد رسید. از شکیبایی شما سپاسگزاریم.
 
===========================================
 
با احترام، پیرو بروز اختلالات اخیر بر روی سرور IRH-W2K12VPS01 به اطلاع مشترکین گرامی می رساند روند اعمال تغییرات سخت افزاری جهت برطرف کردن اختلالات سرور مربوطه بصورت کامل و ریشه ای در حال انجام می باشد. این مورد با بالاترین اولویت کاری ممکن در مجموعه در حال پیگیری می باشد و تیم فنی ایران هاست تمام تلاش خود را برای به حداقل رساندن زمانی قطعی به کار خواهد گرفت. پس از اتمام روند تغییرات، این خبر به روزرسانی خواهد شد. از شکیبایی شما تا اتمام روند در حال انجام صمیمانه سپاسگزاریم.