تغییرات سخت افزاری سرور های 2012 کانادا

بروزرسانی [1394/04/27  12:40]: به اطلاع می رساند عملیات تغییرات سخت افزاری سرور وب و دیتابیس 2012 کانادا به پایان رسیده و تمامی وبسایت های موجود روی این سرور بدون مشکل در دسترس هستند.همچنین اطلاعات مورد نیاز در ارتباط با لزوم اعمال تغییرات لازم و آی پی جدید سرور جدید، در ابتدای همین خبر درج گردیده است. از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.
 
================================================
 
بروزرسانی [1394/04/23   21:00]: به اطلاع مشترکین گرامی سرویس های 2012 کانادا میرساند، متاسفانه در طول پروسه ی تغییر سرور ها ، سایت های کاربران با اختلالاتی مواجه شده که این موضوع از سمت تیم فنی ایران هاست با اولیت بالا در دست پیگیری می باشد. در همین زمینه اطلاع رسانی های بعدی نیز از طریق همین خبر انجام خواهد شد. 
 
================================================
 
بروزرسانی [1394/04/22   14:40]: به اطلاع مشترکین گرامی سرویس های 2012 کانادا می رساند با توجه به تلاش ایران هاست جهت به حداقل رساندن اختلال ناشی از انتقال سرور، این پروسه مدت زمانی بیشتر از مقدار پیش بینی شده به طول خواهد انجامید. شایان ذکر است پایان یافتن پروسه انتقال از طریق این خبر و همچنین ارسال ایمیل خبرنامه به اطلاع کاربران محترم خواهد رسید. از شکیبایی شما سپاسگزاریم.
 
================================================
 
به اطلاع کاربران گرامی سرویس های ویندوز 2012 کانادا می رساند، در راستای ارتقاء سطح کیفی این خدمات و افزایش سطح پایداری سرویس و به حداقل رساندن هر گونه اختلال در این سرویس ها ، در تاریخ 1394/04/22  تغییراتی سخت افزاری روی وب سرور و دیتابیس سرور های 2012 کانادا انجام خواهد شد، لذا در این روز شاهد اختلالاتی  در این سرویس ها خواهیم بود. 

در نظر داشته باشید با توجه به انتقال کامل این سرویس ها به سرور های پر قدرت جدید، آی پی این سرور ها نیز تغییر خواهند کرد.
توجه داشته باشید در صورتی که در وبسایت خود از درگاه پرداخت آنلاین استفاده می نمایید، از هم اکنون می توانید نسبت به تماس با بانک ارائه دهنده درگاه پرداخت و اعلام آی پی جدید اقدام نمایید
 
جهت آگاهی از آی پی جدید می توانید نسبت به برقراری تماس با دپارتمان پشتیبانی ایران هاست اقدام فرمایید تا نسبت به اعلام آی پی جدید اقدامات لازم صورت گیرد.
 
شایان ذکر است آی پی سرور دیتابیس سرویس های 2012 نیز تغییر خواهد کرد. در صورتی که در Connection string وبسایت خود برای آدرس دیتابیس از FQDN (به طور مثال mysql.yourdomain.com) استفاده کرده اید، نیاز به تغییرات خاصی وجود ندارد. اما در صورتی که از آی پی استفاده کرده اید، می بایست نسبت به تغییر آی پی مذکور در Connection string وبسایت به آی پی زیر اقدام فرمایید.
 
174.142.210.218
 
لازم به ذکر است هیچ گونه تغییراتی در سرویس های ایمیل ایجاد نشده و دسترسی به این سرویس ها در این مدت زمان بدون مشکل امکان پذیر خواهد بود.
 
از این که با صبر و شکیبایی خود ایران هاست را در ارائه هر چه بهتر سرویس میزبانی وب یاری می نمایید، سپاسگزاریم.