بروز قطعی در سرویسدهی سرور IRH-W2K8WEB03

بروزرسانی [1394/02/14 16:45]: به اطلاع می رساند خوشبختانه حملات مذکور در حال حاضر تا حد زیادی متوقف شده است و وبسایت های این سرور بدون مشکل لود می شوند و اختلال روی برخی از وبسایت ها ادامه پیدا کرده است. در نظر داشته باشید با توجه به تمهیدات صورت گرفته، ممکن است آی پی وبسایت شما تغییر کرده باشد و هنگام لود شدن وبسایت پیغام There is no subdomain مشاهده شود. این پیغام به علت DNS Cache سیستم و یا ISP شماست و عموما پس از 6 تا 12 ساعت، این Cacheبروز رسانی خواهد شد.
 
==========================================
 
بروزرسانی [1394/02/14 10:30]: به اطلاع می رساند با توجه به اختلالات و حملات چند روز اخیر، جهت پیگیری و کشف منشاء حملات، تنظیماتی در حال اعمال شدن است که ممکن است باعث اختلالات کوتاه مدت و مقطعی در لود این سایت ها گردد. پیشاپیش از صبر، شکیبایی و درک متقابل شما سپاسگزاریم.
 
==========================================
 
بروزرسانی [1394/02/13 09:10]: به اطلاع می رساند متاسفانه حملات روی سرور کماکان ادامه دارند. مورد با بالا ترین اولویت در دست پیگیری است.
 
==========================================
 
بروزرسانی [1394/02/10 09:57]: متاسفانه مجددا" شاهد حملاتی روی این سرور هستیم که موجب تداوم اختلالات شده است، کارشناسان فنی در حال بررسی و پیگیری موضوع هستند.
 
==========================================
 
بروزرسانی [1394/02/09 08:57]: به اطلاع می رساند خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته از سمت تیم فنی ایران هاست و تی فنی مستقر در دیتاسنتر، مشکل اخیر سرور مذکور در حال حاضر برطرف شده است. ایران هاست تمامی توان خود را جهت جلوگیری از بروز مجدد مشکلات مشابه به کار می گیرد. از صبر و شکیبایی شما کاربران گرامی، سپاسگزاریم.
 
==========================================
 
بروزرسانی [1394/02/08 10:15]: به اطلاع می رساند متاسفانه علیرغم پیگیری های مستمر و بررسی های دقیق، همچنان حملات DDoS روی این سرور ادامه دارد. تیم فنی ایران هاست به همراه تیم مستقر در دیتاسنتر با بالا ترین اولویت در حال بررسی و برطرف سازی این حملات است. متاسفانه مدت زمان بررسی و رفع اختلال مشخص نیست. این خبر طی ساعات آینده در مورد این اختلال بروز رسانی خواهد شد. صبر و شکیبایی شما مشترکین گرامی تا پایان اختلالات را ارج می نهیم.
 
==========================================
 
بروزرسانی [1394/02/07 20:20]: به اطلاع می رساند متاسفانه اختلال مربوطه مجددا بروز کرده است. بررسی و رفع این مشکل، هم اکنون در اولویت کارشناسان فنی قرارداشته و تمام تلاش ما معطوف به کاهش زمان قطعی و رفع هر چه سریعتر آن است. از شکیبایی شما تا رفع کامل قطعی سپاسگذاریم.
 
==========================================
 
بروزرسانی [1394/02/07 14:50]: به اطلاع می رساند اختلال مذکور به صورت موقت برطرف شده است. این امکان وجود دارد که این سرور در ساعات آینده نیز جهت پاره ای از بررسی ها و حصول اطمینان از متوقف شدن حملات مجدد از دسترس خارج شود. برطرف شدن نهایی این اختلال از طریق همین خبر به اطلاع مشترکین گرامی خواهد رسید.
 
==========================================
 
متاسفانه وب سرور IRH-W2K8WEB03 با آی پی 64.15.147.197 در حال حاضر تحت حملات شدید DDOS قرار گرفته و جهت جلوگیری از بروز مشکلات بیشتر و انجام بررسی های لازم موقتا از مدار سرویسدهی خارج شده است و متاسفانه تا 24 ساعت آینده این قطعی ادامه خواهد داشت. بررسی و رفع این مشکل، هم اکنون در اولویت کارشناسان فنی قرارداشته و تمام تلاش ما معطوف به کاهش زمان قطعی و رفع هر چه سریعتر آن است. از شکیبایی شما تا رفع کامل قطعی سپاسگذاریم.