اطلاعیه در رابطه با دامنه های co.

مشترکین گرامی در رابطه با دامنه .co موجود در لیست سرویس های شما، به اطلاع میرسانیم، بر اساس اطلاعیه دریافتی از ICANN از این پس دامنه های با پسوند co. دوره منقضی نداشته ودو روز قبل از تاریخ انقضا از whois و کنترل پنل دامنه ها در Registrar، مستقیما از دوره فعال وارد دوره جریمه دار یا همان دوره باز خرید Redemption Period خواهند شد( لازم به ذکراست چرخه حیات دامنه ها از طرفICANN در حال تغییر می باشدو مراتب از طریق اخبار ایران هاست به اطلاع شما خواهد رسید)، میزان مبلغ جریمه با توجه به رجیسترار مربوط به آن دامین ، بین 80 تا 120 دلار می باشد و توصیه می شود حداکثر یک هفته قبل از تاریخ انقضایwhois دامنه، نسبت به تمدید آن اقدام نمایید.
پس از ورود به دوره باز خرید امکان تمدید بدون پرداخت جریمه وجود ندارد و ایران هاست هیچ گونه مسئولیتی در این رابطه بر عهده نخواهد داشت.
لذا جهت جلوگیری از بروز این مشکل و پرداخت جریمه ، ضروری است حداکثر تا یک روز قبل از تاریخ انقضای دامین، نسبت به تمدید آن اقدام فرمائید.
جهت تمدید دامنه کافی است از داخل پرتال کاربری خود در ایران هاست، ابتدا اعتبار خود را افزایش داده و سپس نسبت به تمدید دامین اقدام فرمائید.