نحوه ی تمدید و مشاهده هزینه تمدید

 

نماینده گرامی جهت انجام تمدید از طریق پرتال کاربران :

1- پس از ورود به پرتال کاربران، قسمت "سرویس ها" سرویس مورد نظر جهت تمدید را انتخاب نمایید.

2- در صورت تمایل به تمدید دامین: قسمت سرویس ها -> دامین ها را انتخاب نمایید.

در صورت تمایل به تمدید میزبانی: قسمت سرویس ها -> میزبانی وب را انتخاب نمایید.

 

 

3- با مشاهده نام سرویس مورد نظر، روبروی نام سرویس در قسمت عملیات، روی گزینه تمدید (کره آبی و دو فلش رنگی) - براساس راهنمای نشانه ها- کلیک نمایید.

تاریخ انقضای سرویس نیز از این قسمت قابل مشاهده می باشد.

 

 

 

4- با زدن دکمه ادامه، تعداد سال تمدید را مشخص نمایید. همکنون هزینه تمدید سرویس برای تعداد سال مورد نظر قابل مشاهده می باشد.

 

 

 

توجه:در صورتی که سرویس مورد نظر شامل تخفیف باشد، این تخفیف به صورت خودکار محاسبه گردیده و مبلغ نهایی سرویس پس از اعمال تخفیفات نمایش داده می شود.

 

5- جهت انجام تمدید می بایست هزینه مشاهده شده، در اعتبار کاربری شما موجود باشد. در صورتی که مبلغ در اعتبار نقدی موجود می باشد، از مرحله 6 مابقی مراحل را طی نمایید.

در غیر این صورت جهت پرداخت آنلاین مبلغ مربوطه گزینه انصراف را انتخاب و  به مقاله مرتبط مراجعه نمایید .

 

توجه:

نماینده گرامی همان گونه که مطلع می باشید؛ پس از ارتقا سطح کاربری به نمایندگی و اتمام شارژ اولیه، حداقل مبلغ پرداختی در شارژهای آتی شما مبلغ 2,000,000 ريال باشد. لذا هنگام پرداخت، واریز مبلغ کمتر از 2,000,000 ریال امکان پذیر نخواهد بود و به شما اجازه افزایش اعتبار داده نخواهد شد. (این موضوع در مورد تمامی انوع پرداخت - کارت به کارت، واریز به حساب، ....- صادق می باشد.)

 

 

پس از شارژ کاربری، مجددا مراحل 1 تا 5 را پیگیری نمایید.

لازم به ذکر است بعد از افزایش اعتبار، در صورت عدم زدن گزینه تمدید، سرویس مذکور تمدید نگردیده و تنها مبلغ در اعتبار کاربری شما قرار  خواهد گرفت.

 

 

6- گزینه تمدید را انتخاب نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7- پس از انتخاب گزینه تمدید صفحه به حالت لود شدن می رود.

 

 

 

 

 

در صورت موفقیت آمیز بودن عملیات تمدید، پنجره بطور اتوماتیک بسته می شود.

 

8- پس از اتمام مراحل جهت بررسی انجام صحیح تمدید، تاریخ انقضای سرویس را بررسی نمایید. در صورتی که تاریخ سرویس تغییر یافته و وضعیت سرویس فعال باشد، تمدید انجام شده است.

 

 

 

 

 

لازم بذکر است بدلیل آنلاین بودن عملیات تمدید پس از انجام، هزینه قابل استرداد نمی باشد.

 

 

در صورت عدم تمایل به پرداخت آنلاین، می توانید به روش های زیر نیز نسبت به شارژ اعتبار کاربری و تمدید سرویس خود اقدام نمایید :

 

1-     واریز به شماره حساب :

مبلغ مورد نظر را به شماره حساب زیر واریز نموده و به روش های زیر اطلاعات پرداخت را اعلام نمایید:

0100951296000

بانک ملی – حساب سیبا

به نام آقای آرش صیفی خانی

 

فکس : فیش پرداختی را با ذکر نام دقیق سرویس و نوع عملیات (افزایش اعتبار یا تمدید) بر روی آن به شماره 83305-021 داخلی 5 فکس و تایید فکس را بعد از ارسال فکس از داخلی 2 دریافت نمایید.

ایمیل : همچنین می توانید اطلاعات پرداخت شامل : شماره قرمز رنگ روی فیش، تاریخ پرداخت، مبلغ، نام سرویس و نوع عملیات (افزایش اعتبار یا تمدید) را به ایمیل info@iranhost.com ارسال نمایید.

تماس تلفنی : شما می توانید با شماره 83305-021 داخلی 1 (امور مشترکین) تماس حاصل نموده و اطلاعات پرداخت را به صورت تلفنی اعلام و تمدید سرویس خود را پیگیری نمایید.

 

 

 

2-     کارت به کارت :

 

مبلغ مورد نظر را به شماره کارت زیر انتقال داده و به روش های زیر اطلاعات پرداخت را اعلام نمایید:

 

6037997258063743

 

بانک ملی – حساب سیبا

 

به نام آقای آرش صیفی خانی

 

 

 

فکس : رسید پرداختی را با ذکر نام دقیق سرویس و نوع عملیات (افزایش اعتبار یا تمدید) بر روی آن به شماره 83305-021 داخلی 5 فکس و تایید فکس را بعد از ارسال فکس از داخلی 2 دریافت نمایید.

 

ایمیل : همچنین می توانید اطلاعات پرداخت شامل : 4 رقم آخر کارت مبدا، شماره پیگیری 6 رقمی، تاریخ پرداخت، مبلغ، نام سرویس و نوع عملیات (افزایش اعتبار یا تمدید) را به ایمیل info@iranhost.com ارسال نمایید.

 

تماس تلفنی : شما می توانید با شماره 83305-021 داخلی 1 (امور مشترکین) تماس حاصل نموده و اطلاعات پرداخت را به صورت تلفنی اعلام و تمدید سرویس خود را پیگیری نمایید.

 

 

 

Feedback

سلام
الان وسط مدت زمان استفاده من از دامینه. ولی می خوام دامین رو برا 5 سال تمدید کنم. چیکار کنم؟

reza zareei (12/31/2016 at 2:12 AM)