ارتقا میزبانی وب و ایمیل و مشاهده هزینه ارتقا

 

مشترک گرامی ارتقا در سرویس های میزبانی از طریق پرتال کاربران تنها روی پلان های همان سرور قابل انجام می باشد. 

 

 

بنابراین ارتقا در سرویس های میزبانی اشتراکی 2008 کانادا تنها بین پلان های روی همین سرور، ارتقا در سرویس های میزبانی ایمیل تنها بین پلان های روی همین سرور    ،ارتقا در سرویس های میزبانی اشتراکی 2003 کانادا تنها بین پلان های روی همین سرور    ، ارتقا در سرویس های میزبانی اشتراکی 2008 ایران تنها بین پلان های روی همین سرور    ، در سرویس های میزبانی اشتراکی 2012 ایران تنها بین پلان های روی همین سرور و ارتقا در سرویس های میزبانی اشتراکی 2012 کانادا تنها بین پلان های روی همین سرور قابل انجام می باشد  . 

 

 

 

لازم به ذکر است در این حالت پس از انجام ارتقا به پلان بالاتر مشکلی برای اطلاعات میزبانی شما بوجود نخواهد آمد و اطلاعات شما پاک نخواهد شد  .

 

جهت انجام ارتقا از طریق پرتال کاربران  :

1- پس از ورود  به پرتال کاربران، قسمت "سرویس ها" دسته بندی سرویس مورد نظر جهت ارتقا را انتخاب نمایید.

 

 

 

 

 

2 - در صورت تمایل به ارتقا میزبانی وب : قسمت سرویس ها -> میزبانی وب را انتخاب نمایید
 

 

 

- در صورت تمایل به ارتقا میزبانی ایمیل : قسمت سرویس ها -> میزبانی ایمیل را انتخاب نمایید. 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چنانچه میزبانی ایمیل دارید؛ ارتقا سرویس میزبانی ایمیل بین پلان E1  تا پلان E4  قابل انجام می باشد. چناچه نیازمند ارتقا سرویس میزبانی ایمیل به پلان E5  می باشید، به نکات زیر توجه نمایید.

  

در پلان E5  سرور اختصاصی ارائه می شود و این موضوع به منزله ارائه سرویس جدید است. لذا اطلاعات شما از پلان میزبانی قدیمی به پلان جدید منتقل نمی گردد و شما می بایست مجدد نسبت به ساخت اکانت های ایمیل و انتقال اطلاعات به سرور جدید اقدام نمایید. 

 

جهت تهیه این سرویس می توانید با شماره 02183305 داخلی 2 بخش فروش ایران هاست تماس حاصل نمایید.

 

 

 

3- با مشاهده سرویس مورد نظر، روبروی نام سرویس در قسمت عملیات، روی گزینه "ارتقا" (مستطیل مشکی و علامت بعلاوه آبی رنگ) -بر اساس راهنمای نشانه ها- کلیک نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 - سپس پلان جدید را انتخاب نمایید. با انتخاب پلان جدید از لیست پلان ها، می توانید از هزینه ی ارتقا به پلان مورد نظر آگاه شوید. 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

5 - جهت انجام ارتقا می بایست هزینه مشاهده شده، در اعتبار کاربری شما موجود باشد. در صورتی که مبلغ در اعتبار نقدی موجود می باشد، از مرحله 6 مابقی مراحل را طی نمایید.

 

در غیر این صورت جهت پرداخت آنلاین مبلغ مربوطه گزینه انصراف را انتخاب و  به مقاله مرتبط مراجعه نمایید .

 

پس از شارژ کاربری، مجددا مراحل 1 تا 5 را پیگیری نمایید.

 

لازم به ذکر است بعد از افزایش اعتبار، در صورت عدم زدن گزینه ارتقا، سرویس مذکور ارتقا نگردیده و تنها مبلغ در اعتبار کاربری شما قرار  خواهد گرفت. 

 

6 - گزینه ی ارتقا را انتخاب نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

7- پس از انتخاب گزینه ی ارتقا صفحه به حالت لود شدن می رود.

 

 

 

 

 

 

8 - پس از اتمام مراحل مشاهده می کنید که ارتقا به پلان درخواستی شما صورت گرفته است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در صورتی که سرویس شما غیرفعال (تعلیق) می باشد، می توانید با تماس با شماره 021-83305 داخلی 1 نسبت به رفع تعلیق اقدام نمایید.

 

 

 

در صورت عدم تمایل به پرداخت آنلاین، می توانید به روش های زیر نیز نسبت به شارژ اعتبار کاربری و ارتقا سرویس خود اقدام نمایید :

 

 

 

1-     واریز به شماره حساب : 

 

مبلغ مورد نظر را به شماره حساب زیر واریز نموده و به روش های زیر اطلاعات پرداخت را اعلام نمایید: 

 

0100951296000 

 

بانک ملی – حساب سیبا 

 

به نام آقای آرش صیفی خانی 

 

  

 

فکس : فیش پرداختی را با ذکر نام دقیق سرویس و نوع عملیات (ارتقا) بر روی آن به شماره 83305-021 داخلی 5 فکس و تاییدیه فکس را بعد از ارسال فکس از داخلی 2 دریافت نمایید. 

 

ایمیل : همچنین می توانید اطلاعات پرداخت شامل : شماره قرمز رنگ روی فیش، تاریخ پرداخت، مبلغ، نام سرویس و نوع عملیات (ارتقا) را به ایمیل info@iranhost.com ارسال نمایید. 

 

تماس تلفنی : شما می توانید با شماره 83305-021 داخلی 1 (امور مشترکین) تماس حاصل نموده و اطلاعات پرداخت را به صورت تلفنی اعلام و ارتقا سرویس خود را پیگیری نمایید. 

2-     کارت به کارت : 
مبلغ مورد نظر را به شماره کارت زیر انتقال داده و به روش های زیر اطلاعات پرداخت را اعلام نمایید:
6037997258063743
بانک ملی – حساب سیبا 
به نام آقای آرش صیفی خانی 
 
فکس : رسید پرداختی را با ذکر نام دقیق سرویس و نوع عملیات  بر روی آن به شماره 83305-021 داخلی 5 فکس و تاییدیه فکس را بعد از ارسال فکس از داخلی 2 دریافت نمایید.
ایمیل : همچنین می توانید اطلاعات پرداخت شامل : 4 رقم آخر کارت مبدا، شماره پیگیری 6 رقمی، تاریخ پرداخت، مبلغ،نام سرویس و نوع عملیات را به ایمیل info@iranhost.com ارسال نمایید.
تماس تلفنی : شما می توانید با شماره 83305-021 داخلی 1 یا 2 (فروش، امورمشترکین ) تماس حاصل نموده و اطلاعات پرداخت را به صورت تلفنی اعلام و نمایید.
 
ساعت پاسخ گویی بخش فروش و امور مشترکین:
شنبه تا چهارشنبه 8:30تا 17
پنجشنبه  8:30 تا 12:30
روزهای تعطیل از طریق ایمیل