ارتقا میزبانی وب و ایمیل و مشاهده هزینه ارتقا

 

مشترک گرامی ارتقا در سرویس های میزبانی از طریق پرتال کاربران تنها روی پلان های همان سرور قابل انجام می باشد. 

 

 

لازم به ذکر است در این حالت پس از انجام ارتقا به پلان بالاتر مشکلی برای اطلاعات میزبانی شما بوجود نخواهد آمد و اطلاعات شما پاک نخواهد شد  .

 

جهت انجام ارتقا از طریق پرتال کاربران  :

پس از ورود  به پرتال کاربران، قسمت "سرویس ها" دسته بندی سرویس مورد نظر جهت ارتقا را انتخاب نمایید.

 

 

 


 

 

پس از انتخاب سرویس گزینه ارتقا را انتخاب کنید و تایید کنید سپس پلان جدید را انتخاب نمایید. با انتخاب پلان جدید از لیست پلان ها، می توانید از هزینه ی ارتقا به پلان مورد نظر آگاه شوید.بعد از وارد شدن به  صفحه پرداخت، مابه التفاوت را پرداخت کنید تا سرویس شما ارتقا پیدا کند 


 پس از اتمام مراحل مشاهده می کنید که ارتقا به پلان درخواستی شما صورت گرفته است.

  

چنانچه میزبانی ایمیل دارید؛ ارتقا سرویس میزبانی ایمیل بین پلان E1  تا پلان E4  قابل انجام می باشد. چناچه نیازمند ارتقا سرویس میزبانی ایمیل به پلان E5  می باشید، به نکات زیر توجه نمایید.

  

در پلان E5  سرور اختصاصی ارائه می شود و این موضوع به منزله ارائه سرویس جدید است. لذا اطلاعات شما از پلان میزبانی قدیمی به پلان جدید منتقل نمی گردد و شما می بایست مجدد نسبت به ساخت اکانت های ایمیل و انتقال اطلاعات به سرور جدید اقدام نمایید. 

 

جهت تهیه این سرویس می توانید با شماره 02183305 داخلی 2 بخش فروش ایران هاست تماس حاصل نمایید.

 

 

لازم به ذکر است بعد از افزایش اعتبار، در صورت عدم زدن گزینه ارتقا، سرویس مذکور ارتقا نگردیده و تنها مبلغ در اعتبار کاربری شما قرار  خواهد گرفت. 

 


 

در صورتی که سرویس شما غیرفعال (تعلیق) می باشد، می توانید با تماس با شماره 021-83305 داخلی 1 نسبت به رفع تعلیق اقدام نمایید.

 

 

 

در صورت عدم تمایل به پرداخت آنلاین، می توانید به روش های زیر نیز نسبت به شارژ اعتبار کاربری و ارتقا سرویس خود اقدام نمایید :

 

 

 

جهت افزایش اعتبار کاربری پرتال کاربران، مبلغ مورد نظر را به شماره حساب زیر انتقال داده و به روش های زیر اطلاعات پرداخت را اعلام نمایید :

 شرکت روشنگر رایانه تهران
شماره حساب بانک ملت 1647456/66
شماره شبا بانک ملت IR650120000000000164745666
--------------
شماره حساب بانک پارسیان 20100912611605
شماره شبا بانک پارسیان IR340540124820100912611605 

فکس : فیش پرداختی را با ذکر نام دقیق نام کاربری و نوع عملیات (افزایش اعتبار) روی آن به شماره 83305-021 داخلی 4 فکس و تایید فکس را بعد از ارسال فکس از داخلی 5 دریافت نمایید.

ایمیل : همچنین می توانید تصویر فیش را که شامل : شماره قرمز رنگ روی فیش، تاریخ پرداخت، مبلغ،است به همراه  نام دقیق نام کاربری و نوع عملیات (افزایش اعتبار) را به ایمیل info@iranhost.com ارسال نمایید.

گفت و گو آنلاین:همچنین می توانید از طریق گفت و گو آنلاین تصویر فیش را که شامل : شماره قرمز رنگ روی فیش، تاریخ پرداخت، مبلغ،است به همراه  نام دقیق نام کاربری و نوع عملیات (افزایش اعتبار) 


پس از اعلام به ایران هاست وجه مذکور به اعتبار نقدی کاربری شما افزوده می گردد.


 
ساعت پاسخ گویی بخش فروش و امور مشترکین:
شنبه تا چهارشنبه 8:30تا 17
پنجشنبه  8:30 تا 12:30
روزهای تعطیل از طریق ایمیل