نحوه ورود به پنل آنلاینیک

 

 

 

مشترک گرامی از طریق پنل آنلاینیک (در صورتی که دامین شما در آنلاینیک ثبت شده باشد) امکان تغییر نام سرور  (DNS) یا اطلاعات ثبتی دامین (whois) دامین وجود دارد.

 

 

 

لازم به ذکر است دامین های با پسوند 2 یا 4 حرفی مانند : ws ، .me ، .aisa  و .... دارای کنترل پنل در آنلاینیک نمی باشند و جهت انجام تغییرات در اطلاعات این دامین ها می بایست مستقیما با ایران هاست تماس حاصل نمایید تا امکان تغییر بررسی گردد.

 

 

جهت ورود به پنل آنلاینیک از طریق پرتال کاربران پس از ورود به پرتال کاربران، قسمت "سرویس ها"، "دامین ها" را انتخاب نمایید.

 

 

 

با مشاهده دامین مورد نظر، روبروی نام دامین در قسمت عملیات، روی گزینه "تغییر رمز ورود به پنل" (کارت مورب آبی رنگ ) - براساس راهنمای نشانه ها- کلیک نمایید .

 

 

 

 

 

 

 

 

پس از باز شدن صفحه، رمز جدید را تنظیم کرده و قبل از زدن کلید تغییر رمز ورود روی لینک "ورود به پنل" کلیک یا از لینک زیر جهت ورود به پنل آنلاینیک استفاده کنید :

https://onlinenic.com/cgi-bin/english/correct_domain_new.cgi


بخاطر داشته باشید رمز تنظیم شده می بایست ترکیبی از حروف، اعداد و علامت باشد. در غیر این صورت رمز ایجاد شده عمل نمی کند .

 

 

 

 

 

 

 

پس از ورود به پنل آنلاینیک، در قسمت" Domain name "  نام دامین و در قسمت " Please input the password " رمز تنظیم شده را وارد و روی Modify کلیک نمایید.  


 


پس از ورود به پنل می توانید نسبت به تغییر dns یا whois دامین اقدام نمایید .

 

 

 

 

 

 

پس از تغییر dns یا whois دامین روی دکمه modify کلیک نمایید تا تغییرات اعمال گردد. فیلدهای ستاره دار می بایست حتما تکمیل گردد.

در این قسمت نیز امکان استفاده از IP به جای نام در قسمت DNS وجود ندارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

Feedback

لینک تغیر پسورد وجود ندارد
Sohrab Gharavi (2/19/2016 at 10:48 AM)