چرا ویرایشگر ckeditor در سایت من به طور کامل نمایش داده نمی شود؟

این برنامه ویرایشگری در صفحه ی سایت قرار می دهد تا بازدیدکنندگان بتوانند اقدام به ویرایش و یا ایجاد متون و محتوای خود نمایند.

در صورتیکه این برنامه در سایت شما به طور ناقص اجرا می شود دلیل آن وجود فایلی با نام  .htaccess می باشد که با حذف و یا تغییر نام آن این مشکل بر طرف خواهد گردید. این فایل مختص سرورهای لینوکسی بوده و کدهای آن در  سایت های ویندوزی قابل شناسایی نمی باشد. همچنین در سرویس های 2008 ایران هاست زمانیکه نسخه ی ckeditor   معادل 3.5 باشد،  بایستی نسخه .net سایت خود را روی 4pipeline تنظیم کرده باشید. برای انجام این تنظیم طبق دستورالعمل زیر عمل نمایید:

در کنترل پنل هاست خود لاگین و بعد از کلیک بر روی گزینه ی Website بر روی نام دامین خود کلیک نمایید. درصفحه وب سایت روی برگه   extention کلیک نموده و از میان گزینه های موجود ورژن دات نت هاست خود را ست و سپس روی دکمه update     جهت ذخیره نمودن تغییرات کلیک نمایید .

همچنین اگر فایل web.config در فلدر chkeditor   وجود دارد اقدام به حذف آن نمایید چرا که  فایل web.config اصلی و موجود در فلدر wwwroot مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه ی حذف فلدر :

بعد از لاگین به کنترل پنل میزبانی خود به قسمت File Manager رفته و بعد از کلیک بر روی نام دامین خود وارد فلدر wwwroot شده و در آنجا فلدر ckeditor را یافته و روی آن کلیک  تا وارد آن شوید.

 

 

 

در لیست فایل های موجود ، فایل web.config را یافته  و بعد از انتخاب آن از نوار ابزار بر روی گزینه ی Delete کلیک نمایید. بعد از فشرده شدن دکمه ی Yes این فایل حذف خواهد گردید .