چگونه می توانم از طریق پرتال کاربران به ایران هاست درخواست ارسال نمایم؟

مشترک گرامی تیکتینگ سرویس (پرتال پشتیبانی ایران هاست) سیستم ارسال درخواست به ایران هاست می باشد. استفاده از تیکتینگ سرویس صرفا جهت حفظ   هر چه بیشتر امنیت سرویس های شما، هنگام ارسال درخواست می باشد  . 

جهت ثبت تیکت (ارسال درخواست) و استفاده از تیکتینگ سرویس ایران هاست، وارد پرتال پشتیبانی به آدرس http://support.iranhost.com/Main/Default.aspx شوید. (شما می توانید مستقیما با ورود به پرتال کاربران از قسمت "پشتیبانی" وارد پرتال پشتیبانی شوید).
نام کاربری و رمز عبور پرتال کاربران خود را در کادر مشخص شده -بالای صفحه،سمت چپ- وارد نمایید.

در صورت عدم دسترسی به نام کاربری و رمز ورود به پرتال کاربران به مقاله زیر مراجعه نمایید: 

http://support.iranhost.com/KB/a633/article.aspx 
و سپس "ورود به سیستم" را بزنید. در صورت صحیح بودن نام کاربری و کلمه عبور، نام و نام خانوادگی و نام کاربری شما در بالای صفحه مشخص خواهد شد. از منوی سمت راست "ارسال یک درخواست جدید به یک بخش" یا "ثبت یک تیکت" را انتخاب نمایید. 


در صفحه روبرو ، دپارتمان مربوط به درخواست خود را انتخاب فرمایید. انتخاب صحیح دپارتمان موجب تسریع در پاسخگویی به شما خواهد بود. 

لازم به ذکر است،در صورتی که در پرتال پشتیبانی با نام کاربری و رمز عبور پرتال کاربران ایران هاست login  کرده باشید، علاوه بر دپارتمان های "احراز هویت " ، " شکایات " و " فروش "، دپارتمان های " امور مالی" ،" امور مشترکین" ، "امور نمایندگان" ، "پشتیبانی " و "خدمات دامین"  نیز برای شما فعال خواهد شد. 

در صورت عدم ورود با نام کاربری و رمز عبور پرتال کاربران، صرفا دپارتمان های "احراز هویت " ، " شکایات " و " فروش " قابل رویت می باشد.
پس از انتخاب دپارتمان روی دکمه بعدی کلیک نمایید .

در صفحه بعد ، فیلدهای ستاره دار را پر نمایید . دپارتمان: در این قسمت، دپارتمانی که در مرحله قبل انتخاب کرده اید، نمایش داده می شود. 

نام نمایشی: در این قسمت، نام خود را وارد نمایید.

موضوع : دراین قسمت، موضوع درخواستتان را مطرح نمایید. 

متن پیام : در این قسمت، متن درخواستتان را قرار می دهید.

پیوست ها: جهت پیوست فایل مورد نظر از browse استفاده نمایید.

 پس از پر کردن فیلدها روی ارسال تیکت کلیک نمایید .

در صورتی که ارسال تیکت موفقیت آمیز باشد، پیامی مبنی بر اینکه " تيکت با موفقيت ارسال گرديد " به همراه یک شماره تیکت -کد پیگیری-، نمایش داده خواهد شد .
درخواست شما از طریق این شماره تیکت قابل پیگیری در آینده خواهد بود.