بررسی امکان downgrade میزبانی ایمیل اشتراکی در هنگام تمدید

 


 مشترک گرامی چنانچه جهت تمدید سرویس خود به منابعی کمتر از منابع فعلی پلان خود نیاز دارید میتوانید برای تمدید در سالهای آتی با توجه به منابع مورد نیازتان پلان مناسبی را انتخاب نمائید. برای این منظور می توانید در صورت امکان و مطابق مراحل ذکر شده، پلان میزبانی خود را به پلان پایین تر با منابع محدودتر کاهش دهید. 


 


امکان downgrade سرویس های میزبانی ایمیل، تنها بین مجموعه پلان های تعریف شده روی همین سرور قابل انجام بوده و بهتر است در زمان انقضای سرویس انجام گردد. زیراdowngrade  در زمان فعال بودن سرویس موجب به بازگشت وجه نمی گردد. 


جهت بررسی میزان مصرف کنترل پنل پس از ورود به کنترل پنل  روی Packages کلیک نمایید. 


روش ورود به کنترل پنل میزبانی ایمیل

 همکنون روی پلان میزبانی ایمیل کلیک نمایید.

روی قسمت  Resource Usage  کلیک نمایید. منابع مصرفی شما مانند:  diskspace (فضای مصرفی) ، تعداد ایمیل های ساخته شده  و ..... از این قسمت قابل مشاهده می باشد.


  


همکنون می توانید با توجه به منابع مصرفی و مقایسه با لینک زیر (لیست پلان های میزبانی ایمیل) بررسی های لازم جهت کاهش فضا را انجام دهید:

http://www.iranhost.com/emailhosting/detail.aspx 

پس از بررسی و انتخاب پلان مناسب با توجه به منابع مصرفی فعلی، لطفا درخواست کاهش پلان را از ایمیل اصلی ثبت شده در پرتال کاربران با متنی شامل: درخواست کاهش فضای میزبانی ایمیل، به همراه نام سرویس میزبانی ایمیل (نام دامنه )، نوع پلان جدید مورد نظر جهت کاهش پلان را به ایمیل info@iranhost.com ارسال نمایید. لازم بذکر است پس از رسیدن ایمیل به ایران هاست، کد پیگیری (شماره تیکت) به ایمیل شما ارسال می گردد  .  

درخواست شما توسط کارشناسان ایران هاست بررسی و در صورت امکان کاهش فضا  (downgrade ) انجام می گردد.

پس از downgrade  می توانید نسبت به تمدید سرویس اقدام نمایید. جهت اطمینان از downgrade  میتوانید نوع پلان و هزینه تمدید آن را از داخل پرتال کاربران خود بررسی فرمائید.


لینک های مورد نیاز  :


روش کاهش حجم ایمیل ها:

http://support.iranhost.com/KB/a820/article.aspx