انواع سرویس های میزبانی کدامند؟

 

انواع سرویس های میزبانی  کدامند؟


 


میزبانی وب اشتراکی:  در حال حاضر ایران هاست مجهز به چندین سرويس دهنده اختصاصی بوده و كليه سرور ها در کانادا و ایران نگهداری می شوند. به دلیل تعدد انواع سرویس ها و خدمات ایران هاست، کلیه سرویسهای میزبانی وب را به سه دسته ویندوز ، لینوکس و وردپرس تقسیم بندی شده اند تا شما بتوانید سرویس مورد نیاز خود را به سهولت بیابید   .  در این سرویس وب سایت شما بر روی سروری میزبانی می گردد که وب سایت های دیگری نیز میزبانی می گردند،  جهت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به مقالات مرتبط مراجعه فرمایید.


میزبانی ایمیل: چنانچه وب سایت ندارید و همچنین تمایل به راه اندازی وب سایت نیز ندارید، می توانید از سرویس میزبانی ایمیل استفاده کنید، شما میتوانید صاحب ایمیل­هایی کاملا حرفه­ای شوید، هر کدام از سرویس­های ایمیل را که انتخاب نمایید، ایران هاست امنیت و پایداری سرویس شما را تضمین می­کند   .  داشتن ایمیل تحت دامین با امنیت بسیار بالا از فواید این سرویس می باشد، همچنین می توانید از هر کجا که مایلید از طریق webmail به صورت آنلاین ایمیل های خود را دریافت یا ارسال نمایید   .  جهت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به مقالات مرتبط مراجعه فرمایید.


سرور اختصاصی مجازی: چنانچه امکانات و منابع سرویس های اشتراکی برای وب سایت شما کافی نیست و یا نیاز به دسترسی های بیشتری به سرور میزبان خود هستید و از طرفی سرور های اختصاصی برای شما مقرون به صرفه از لحاظ هزینه نیستند، شما میتوانید از این لیست سرویس استفاده نمائید.

یک سرور بسیار قدرتمند با استفاده از نرم افزار مجازی سازی Hyper-V  به چندین ماشین مجازی تقسیم می گردد و تمامی امکانات این سرور مجازی بر اساس پلان خریداری شده به صورت کاملا انحصاری در اختیار شما خواهد بود، شما میتوانید به سرور خود با ریموت متصل شده و کنترل نصب نرم افزار ها و مدیریت سرور خود را بر عهده بگیرید. جهت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به مقالات مرتبط مراجعه فرمایید.


سرور اختصاصی: سرور اختصاصی به شما امکان کنترل کامل سرویس وب خود را می دهد. در صورتی که به دنبال پایداری، کیفیت و سرعت و امنیت در بالاترین سطح آن هستید این سرویس مناسب شماست. این سرور ها بر اساس قدرت و توان پردازش در 3 گروه مختلف اقتصادی ، متوسط و قدرتمند ارائه می شوند   .نرم افزارهای مخصوص سرور ، امکانات جانبی و پلانهای مدیریت سرور که توسط ایران هاست ارائه می گردد مکمل این سرویس خواهد بود، جهت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به مقالات مرتبط مراجعه فرمایید.


میزبانی اختصاصی: چنانچه قصد میزبانی سایتی با پهنای باند یا فضای دیسک بسیار بالا دارید و یا مایلید سایت یا سایتهای شما بر روی یک سرور اختصاصی میزبانی شده و از 100% منابع یک سرور استفاده نماید و یا می خواهید به جمع سرویس دهندگان میزبانی وب پیوسته و از تمامی منابع سرور اختصاصی برای سرویس دهی به مشتریان خود استفاده کنید، ما به شما سرویس­های میزبانی اختصاصی ایران هاست را توصیه می نماییم. در این سرویس­ها ما کلیه ملزومات نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز شما را در یک بسته ارائه می کنیم. علاوه بر این ، شما در این سرویس­ها نیاز به دانش فنی خاصی ندارید و کلیه خدمات و مدیریت فنی سرورها به صورت رایگان بر عهده ایران هاست می باشد. تیم فنی ایران­هاست با استفاده از دانش و تجربه خود کلیه امور فنی و تنظیمات مربوط به سرورها را به عهده می­گیرد، جهت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به مقالات مرتبط مراجعه فرمایید.جهت راهنمایی های بیشتر یا طرح سوالات اختصاصی خود میتوانید در ساعات اداری با کارشناسان فروش با شماره تماس 021-83305  داخلی 2 تماس حاصل فرمائید یا در تمامی ساعات شبانه روز با ایمیل sales@iranhost.com مکاتبه فرمائید.