چگونه خطای There is no subdomain here. را می توان بررسی نمود؟

 

در پلان های هاستینگ 2008 که از کنترل پنل WSP استفاده می گردد ، چنانچه هنگام مشاهده سایت خود به پیام .there is no subdomain here برخورد نمودید ،

 

عوامل زیر را برای رفع خطا بررسی نمایید :

1-        تعلیق سرویس (Suspend) : سرویس هاستینگ به دلایل متعددی به حالت تعلیق در می آید. نوع تعلیق سرویس از طریق تیکت برای ایمیلی که داخل پرتال هنگام ثبت نام وارد کرده اید ، ارسال می گردد. هنگام تعلیق سرویس با توجه به نوع آن دسترسی ها به کنترل پنل ، ایمیل و یا وبسایت از کاربر گرفته خواهد شد. دلایل تعلیق سرویس عبارتند از :

·      Confirmation : ناقص بودن مدارک احراز هویت – مدارک مالی ( فاکتور فروش ) . برای رفع این مشکل مدارک مورد نیاز را از طریق ایمیل: info@iranhost.com (پس از رسیدن ایمیل به ایران هاست، کد پیگیری به ایمیل شما ارسال می گردد) فکس: 021-83305 داخلی 4 و پیگیری دریافت فکس: 021-83305 داخلی 5 ارسال نمایید. درصورتیکه کاربری حقیقی باشد مدارک مورد نیاز عبارتند از : تصویر پشت و روی کارت ملی ، تصویر شناسنامه به انضمام : پشت و روی کارت ملی پدر ، تصویر شناسنامه به انضمام سند رسمی (به نام خود یا پدر) مانند قبض تلفن، قبض موبایل، اجاره نامه و ... که دارای کد پستی می باشد ، تصویر کارت ملی موقت به انضمام شناسنامه و  چنانچه کاربری شرکتی ( حقوقی) باشد مدارک مورد نیاز عبارتند از : روزنامه رسمی شرکت مذکور در پرتال کاربری که شامل : نام حق امضا دارندگان و شماره ثبت باشد -  تصویر کارت ملی یا شناسنامه نماینده. به این نکته توجه داشته باشید که مدارک ارسالی می بایست فاقد هرگونه ویرایش نرم افزاری یا دست نویس باشد.

·         Disk Space : استفاده بیش از حد ، از فضای اختصاص داده شده به پلان. این فضا شامل فضای ایمیل و وبسایت (FTP) می باشد. برای مشاهده میزان فضای مصرفی از طریق آدرس cp.yourdomain یا آدرس wsp.iranhost.com و با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور مربوطه وارد کنترل پنل هاست خود شوید. در این صفحه برروی پلان خود کلیک نمایید.
 

 

 

در این صفحه برروی گزینه Click here to see the report. کلیک نمایید.

در این صفحه میزان فضای اشغال شده توسط فایل ها ، ایمیل و دیتابیس ها نمایش داده شده است.

 

برای کاهش فضای وبسایت از طریق FTP لاگین نمایید. برای اطلاعات بیشتر راجع به FTP به لینک : http://support.iranhost.com/KB/a386/ftp.aspx?KBSearchID=0  مراجعه فرمایید. سپس نسبت به گرفتن Backup و دانلود فایل و کاهش حجم اقدام نمایید. برای کاهش حجم فضای اشغال شده توسط ایمیل ها باید توسط نرم افزار Outlook نسبت به گرفتن backup اقدام نمایید. برای اطلاعات بیشتر راجع به تنظیمات Outlook به لینک : http://support.iranhost.com/KB/c185/microsoft-outlook.aspx مراجعه فرمایید. در صورتیکه  نیاز به مشاهده ریز مصرف ایمیل اکانت ها داشته باشید به لینک : http://support.iranhost.com/KB/a435/2008.aspx?KBSearchID=5400 مراجعه نمایید.

·         Data Base : در میزبانی اشتراکی 10% از فضای هاست به دیتابیس اختصاص می یابد. بعنوان مثال در پلان P4-2008 فضای هاست 500MB میباشد و فضای اختصاص داده شده به دیتابیس نیز 50MB خواهد بود. در صورتیکه دیتابیس شما از نوع MS-Sql باشد باTruncate  کردن لاگها و Shrink کردن دیتابیس ، لاگهای تولید شده حذف خواهند شد و حجم دیتابیس بصورت چشمگیری کاهش خواهد یافت. برای اطلاعات بیشتر به لینک http://support.iranhost.com/KB/a414/article.aspx مراجعه نمایید. در ضمن می توانید با به حداقل رساندن حجم لاگ ها حجم دیتابیس را کاهش دهید ، برای این منظور باید برای گزینه Recovery model حالت Simple را انتخاب نمایید. برای اطلاعات بیشتر نسبت به نحوه تغییر Recovery model به لینک http://support.iranhost.com/KB/a491/article.aspx مراجعه نمایید. و در صورتیکه از دیتابیس MySql استفاده می نمایید ، در صورت افزایش حجم دیتابیس برای جلوگیری از تعلیق فقط میتوانید ارتقاء پلان بدهید.

·         Band Width : استفاده بیش از حد از پهنای باند نیز باعث به تعلیق درآمدن سرویس می گردد. آپلود و دانلود از طریق FTP ، نمایش سایت برای بازدیدکنندگان و دانلود ایمیل ها از جمله مواردی است که باعث مصرف پهنای باند می گردد. برای رفع تعلیق منتظر باشید تا بازه ای که اضافه مصرف داشته اید تمام شود و یا نسبت به ارتقاء پلان اقدام نمایید.

·         AUP Violations : در صورت نقض قوانین دیتاسنتر ، شرکت ایران هاست سرویس های مورد نظر را تعلیق می نماید. انجام عملیات غیرمجاز  phishing و راه اندازی fraudulent site ، وجود بدافزار (Malware) ، اقدام به درج لوگوی شرکتی دیگر در سایت خود و اقدام به انجام Brute-force  روی SSH شامل موارد نقض قوانین دیتاسنتر می گردند. برای رفع تعلیق با قسمت پشتیبانی شرکت ایران هاست تماس حاصل فرمایید.

 

2-      حذف دامین : عدم ایجاد دامین در کنترل پنل هاست و یا حذف آن باعث بروز چنین خطایی می گردد.

3-      عدم ایجاد وبسایت : در صورتیکه دامین را در کنترل پنل هاست تعریف نموده اید اما نسبت به ساخت وب سایت اقدامی انجام نداده اید. متن There is no Subdomain here.  نمایش داده می شود.

توقف وبسایت: در قسمت تنظیمات وبسایت اگر سایت را متوقف نمایید. خطای مشابه نمایش داده می شود.