کنسل سرویس به چه صورت است و وجه، چگونه به حساب من باز می گردد؟

 

شرکت ایران هاست، دارای گارانتی برگشت وجه، تنها برای سفارش جدیدسرویس هایی از نوع میزبانی وب اشتراکی 2003 و میزبانی اشتراکی وب 2008 و میزبانی ایمیل ،VDS ، نمایندگی حجمی و دامین های ) ir تنها در مواردی که مورد تایید nic  قرارنگرفته باشند)میباشد در صورتیکه درخواست کنسل شدن و حدف سفارش در مدت زمان معادل هفت روز تقویمی از زمان خرید سرویس به صورت مکتوب از طریق ایمیل به ایران هاست اعلام گردد.

توجه به موارد ذیل ضروری است:

-          چنانچه در خواست کنسل شدن سفارش سرویس های فوق پس از این زمان اعلام گردد، بازگشت وجهی انجام نخواهد شد.

-          در رابطه با سفارش جدید سایر سرویس های ایران هاست، پس از پرداخت فاکتور، هیچ گونه بازگشت وجهی نخواهند داشت.

-          تمدید و ارتقا، تمامی انواع سرویس های ایران هاست، هیچ گونه گارانتی بازگشت وجه را نخواهند داشت.

پس از کنسل سرویس مورد نظر مبلغ واریزی به اعتبار شما در کاربریتان افزوده می گردد و شما می توانید از این وجه جهت سفارش،تمدید ،یا ارتقا سرویس های دیگر خود استفاده نمائید.

چنانچه در خواست بازگشت وجه به حساب خود را دارید لطفا مراتب را به یکی از دو روش زیر اعلام نمایید.

چنانچه کاربری شما کاربری شخصی است:

1- لطفا جهت کنسل سرویس و بازگشت وجه، شماره حساب بانک ملی (سیبا) خود (مالک کاربری ) را به همراه مبلغ را به صورت زیر اعلام نمایید :

" اینجانب.............صاحب کاربری...................درخواست کنسل سرویس /میزبانی وب / ایمیل/ نمایندگی حجمی/ دامین /VDS   .............. را به علت...............دارم و کلیه ی مسئولیت های حذف سرویس را می پذیرم و درخواست دارم مبلغ ............................ موجود در پرتال کاربری اینجانب به شماره حساب بانک ملی به شماره  ............................. به نام اینجانب عودت داده شود. "

2- جهت بازگشت وجه به حساب (بانک ملی) متعلق به شخص دیگر، ابتدا درخواست کنسل سرویس را در متن ایمیل از طریق تیکتینگ سیستم ارسال نمایید :

متن درخواست اول

" اینجانب.............صاحب کاربری...................درخواست کنسل سرویس /میزبانی وب / ایمیل/ نمایندگی حجمی/ دامین /VDS   .............. را به علت...............دارم و کلیه ی مسئولیت های حذف سرویس را می پذیرم ".

متن درخواست دوم: این متن میبایست در زیر تصویر کارت ملی به صورت زیر نوشته شود

"اینجانب .......................... صاحب کاربری ............................ درخواست دارم مبلغ ............................ موجود در پرتال کاربری اینجانب به شماره حساب بانک ملی به شماره  ............................. به نام .............................. عودت داده شده و کلیه مسئولیت های این انتقال وجه را می پذیرم .

نام ، تاریخ و امضا "

 

سپس هردو درخواست را از طریق تیکتینگ سیستم به ایران هاست ارسال نمایید تا به درخواست شما رسیدگی شود.

پس از دریافت درخواست های فوق، موارد بررسی و در صورت امکان درخواستتان انجام خواهد شد.

چنانچه کاربری شما کاربری شرکتی/سازمانی است:

1- لطفا جهت کنسل سرویس و بازگشت وجه، شماره حساب بانک ملی (سیبا) به نام شرکت ..................  و مبلغ را به صورت زیر اعلام نمایید :

 

" شرکت .............صاحب کاربری...................درخواست کنسل سرویس /میزبانی وب / ایمیل/ نمایندگی حجمی/ دامین/VDS   ..............را به علت...............دارد و کلیه ی مسئولیت های حذف سرویس را می پذیرد و درخواست دارد مبلغ ............................ موجود در پرتال کاربری این شرکت به شماره حساب بانک ملی به شماره  ............................. به نام این شرکت عودت داده شود."

 

2- جهت بازگشت وجه به حساب (بانک ملی) متعلق به شخص دیگر،  ابتدا درخواست کنسل سرویس را در متن ایمیل از تیکتینگ سیستم ارسال نمایید :

 

" شرکت .............صاحب کاربری...................درخواست کنسل سرویس /میزبانی وب / ایمیل/ نمایندگی حجمی/ دامین /VDS   ..............را به علت...............دارد و کلیه ی مسئولیت های حذف سرویس را می پذیرد."

 

سپس درخواست بازگشت وجه را در سربرگ شرکت .......... نوشته و از طریق تیکتینگ سیستم به ایران هاست ارسال نمایید تا به درخواست شما انجام گردد :

" شرکت .......................... صاحب کاربری ............................ درخواست دارد مبلغ ............................ موجود در پرتال کاربری این شرکت به شماره حساب بانک ملی به شماره  ............................. به نام .............................. عودت داده شده و کلیه مسئولیت های این انتقال وجه را می پذیرد .

نام امضا کننده و امضای نماینده پرتال جناب آقای/سرکار خانم ............... ، مهر شرکت، شماره نامه و تاریخ"

 

 لازم بذکر است در صورت عدم دسترسی به نماینده، این درخواست می بایست توسط تمامی حق امضادارندگان -مطابق با روزنامه رسمی- امضا گردیده و به همراه کارت ملی ایشان (حق امضا دارندگان) به ایران هاست ارسال گردد.

لطفا درخواست خود را به دپارتمان امور مالی ارسال نمایید.

پس از دریافت درخواست های فوق، موارد بررسی و در صورت امکان درخواستتان انجام خواهد شد.

جهت استفاده از تیکتینگ سرویس ایران هاست، وارد پرتال پشتیبانی به آدرس http://support.iranhost.com/Main/Default.aspx شده )شما می توانید مستقیما با ورود به پرتال کاربران از قسمت "پشتیبانی" وارد پرتال پشتیبانی شوید) و سپس نام کاربری و رمز عبور پرتال کاربران خود را وارد نمایید . پس از ورود بر روی گزینه ی "ثبت تیکت" (منوی دست راست) کلیک نموده و با انتخاب " دپارتمان امورمالی " درخواست خود را ارسال کنید