روش های پرداخت کاربری حقیقی

 

 

 

روش های پرداخت به شرح زیر اعلام می گردد: 

1-     واریز به شماره حساب : 

مبلغ مورد نظر را به شماره حساب زیر واریز نموده و به روش های زیر اطلاعات پرداخت را اعلام نمایید:

0100951296000

بانک ملی – حساب سیبا

به نام آقای آرش صیفی خانی

 

فکس : فیش پرداختی را با ذکر نام دقیق سرویس و نوع عملیات (تمدید) بر روی آن به شماره 83305-021 داخلی 5 فکس و تاییدیه فکس را بعد از ارسال فکس از داخلی 2 دریافت نمایید.

ایمیل : همچنین می توانید اطلاعات پرداخت شامل : شماره قرمز رنگ روی فیش، تاریخ پرداخت، مبلغ، نام سرویس و نوع عملیات (تمدید) را به ایمیل info@iranhost.com ارسال نمایید. 
 
تماس تلفنی : شما می توانید با شماره 83305-021 داخلی 1 (امور مشترکین) تماس حاصل نموده و اطلاعات پرداخت را به صورت تلفنی اعلام و تمدید سرویس خود را پیگیری نمایید. 

 

2-     کارت به کارت : 

مبلغ مورد نظر را به شماره کارت زیر انتقال داده و به روش های زیر اطلاعات پرداخت را اعلام نمایید:

6037997258063743

بانک ملی – حساب سیبا 

به نام آقای آرش صیفی خانی 

 

فکس : رسید پرداختی را با ذکر نام دقیق سرویس و نوع عملیات  بر روی آن به شماره 83305-021 داخلی 5 فکس و تاییدیه فکس را بعد از ارسال فکس از داخلی 2 دریافت نمایید.

ایمیل : همچنین می توانید اطلاعات پرداخت شامل : 4 رقم آخر کارت مبدا، شماره پیگیری 6 رقمی، تاریخ پرداخت، مبلغ،نام سرویس و نوع عملیات را به ایمیل info@iranhost.com ارسال نمایید.

تماس تلفنی : شما می توانید با شماره 83305-021 داخلی 1 یا 2 (فروش، امورمشترکین ) تماس حاصل نموده و اطلاعات پرداخت را به صورت تلفنی اعلام و نمایید.

 

ساعت پاسخ گویی بخش فروش و امور مشترکین:

شنبه تا چهارشنبه 8:30تا 17

پنجشنبه  8:30 تا 12:30

روزهای تعطیل از طریق ایمیل

 

 

3-     پرداخت آنلاین :

ابتدا وارد پرتال ایران هاست به آدرس http://www.iranhost.com/Client/login.aspx  شده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید. سپس بر روی منوی "امور مالی" رفته و گزینه "افزایش اعتبار" را انتخاب نمایید. 

در این قسمت مبلغ مورد نظر را وارد و مانند خرید اینترنتی افزایش اعتبار دهید. 

پس از افزایش اعتبار، مبلغ وارد شده به اعتبار کاربری شما افزوده و شما می توانید از این مبلغ جهت انجام تمدید استفاده نمایید. 

پس از انجام مراحل بالا از قسمت "سرویس ها"، سرویس مورد نظر (دامین/میزبانی وب) را انتخاب 

و بعد از مشاهده نام سرویس روبروی نام سرویس در قسمت "عملیات" گزینه "تمدید" را انتخاب نموده

 و بعد از زدن دکمه ادامه، مدت زمان تمدید (دوره زمانی) را انتخاب و تمدید را انجام دهید. 

لازم به ذکر است بعد از افزایش اعتبار، در صورت عدم زدن گزینه تمدید جلوی سرویس مورد نظر، سرویس مذکور تمدید نگردیده و تنها مبلغی در اعتبار کاربری شما قرار گرفته است. 

 

توجه : در هنگام پرداخت آنلاین ممکن است بانک ها با هم مرتبط نشده و مبلغی از حساب شما کسر ولی به حساب شرکت واریز نگردد؛ در این صورت طی مدت 24 ساعت این مبلغ به حساب شما باز خواهد گشت. در غیر این صورت جهت پیگیری امور طبق شماره پیگیری می بایست با بانک خود مکاتبه نمایید