مشترک گرامی منظور از عبارت "کاربری مبدا و مقصد یکسان باشد" این است که  2 کاربری در پرتال کاربران ایران هاست به نام یک شخص با نام و نام خانوادگی یکسان ثبت شده باشد.

در صورتی که در ایران هاست یک یا چند کاربری به نام خود دارید و می خواهید سرویس های خود را از یک کاربری به کاربری دیگر متعلق به خود منتقل کنید؛ جهت حفظ حقوق مادی و معنوی سرویس ها انجام مراحل ذیل ضروری است. پس از انتقال می توانید نسبت به انجام امور سرویس اقدام نمایید  .

در ادامه با اصطلاحات زیر روبرو خواهید شد:


کاربری مبدا : عضوی از ایران هاست که دارنده فعلی سرویس می باشد.


کاربری مقصد : عضوی از ایران هاست که متقاضی دریافت سرویس می باشد.شرایط عمومی جهت انتقال سرویس بین 2 کاربری به شرح زیر می باشد :

-هر دو متقاضی در ایران هاست عضو باشند .

-هر دو کاربری تایید شده و مدارک شناسایی هر دو کاربری به ایران هاست ارسال شده باشد .

- انتقال سرویس بین 2 کاربری در ایران هاست هزینه ای برای شما نخواهد داشت . 

- پس از انتقال سرویس به کاربری مقصد،اطلاعات شما ( شامل:ایمیل ها، فایل های طراحی شده، دیتابیس ) پاک نخواهد شد .

- در صورتی که سرویس مورد نظر در کاربری مبدا (دارنده فعلی سرویس) ثبت یا تمدید شده باشد؛ پس از انتقال به کاربری مقصد (متقاضی دریافت سرویس) امکان دریافت فاکتور رسمی برای ایشان وجود نخواهد داشت.

- سرویس با همان وضعیت موجود در کاربری مبدا (دارنده قبلی سرویس) منتقل می شود و انتقال منجر به تمدید یا رفع تعلیق نمی گردد .

 

 جهت انتقال سرویس لطفا مراحل ذیل را انجام دهید:

1- ابتدا در صورت عدم داشتن کاربری جدید، کاربری مقصد (متقاضی انتقال سرویس) می بایست در پرتال کاربران ایران هاست عضو شود. از لینک زیر نسبت به عضویت در پرتال کاربران ایران هاست اقدام نمایید. ایجاد کاربری جهت انتقال سرویس ضروری می باشد. 

http://www.iranhost.com/register.aspx 

 

2- کاربری جدید شما (متقاضی دریافت سرویس) باید تایید شده باشد. تایید شدن کاربری به منزله ارسال مدارک شناسایی مالک پرتال کاربران می باشد که در مرحله قبل ایجاد نموده ایید. جهت بررسی مدارک مورد نیاز به لینک زیر مراجعه نمایید :

احراز هویت کاربری حقیقی (شخصی) 

 

 3- از آنجا که کاربری شما به صورت حقیقی (به نام شخص) ثبت شده است؛ لطفا درخواست زیر را در متن ایمیل از طریق کاربری مبدا (کاربری که همکنون سرویس در آن قرار دارد) از مسیر ذکر شده به ایران هاست ارسال نمایید :  "اینجانب ............... تقاضا دارم دامین/ دامین و میزبانی  .........................  از کاربری (ذکر کاربری مبدا) ............................  به کاربری (ذکر کاربری مقصد) ....................... منتقل گردد و مسئولیت انتقال را می پذیرم." 


درخواست خود را از تیکتینگ سرویس به دپارتمان امورمشترکین ارسال نمایید. 


 

لازم به ذکر است درخواست شما توسط کارشناسان ایران هاست بررسی و درصورت امکان سرویس مورد نظر به کاربری شما منتقل می گردد. لذا تا اعلام نتیجه نهایی شکیبا باشید.