مشترک گرامی تایید کاربری تنها در صورتی انجام می گردد که مشخصات مالک پرتال کاربران با مدرک ارسالی توسط شما تطابق کامل داشته باشد. 

در صورت وجود تفاوت میان مدارک ارسالی و مشخصات وارد شده در پرتال کاربران -  مخفف وارد نمودن نام یا نام خانوادگی،درج نام مستعار در قسمت نام - می بایست نسبت به اصلاح مشخصات اقدام نمایید.  

با توجه به حقیقی (شخصی ) بودن کاربری ،جهت اصلاح مشخصات و تکمیل فرآیند احراز هویت درخواست اصلاح مشخصات پرتال کاربران خود را در زیر تصویر پشت و روی کارت ملی مالک پرتال کاربران نوشته : 

" اینجانب  .................. صاحب کاربری ......................... می باشم و نام ....................... ( مشخصات فعلی درج شده در پرتال کاربران ) در زمان ثبت به اشتباه  وارد گردیده است. تقاضا دارم مشخصات صاحب کاربری مطابق با کارت ملی اینجانب اصلاح گردد و مسئولیت تغییر را می پذیرم.

نام، تاریخ و امضا "

و مدرک مذکور را از تیکتینگ سرویس یا از طریق پرتال کاربری خود سمت راست بخش درخواست ها ،درخواست جدید یک درخواست احراز هویت ثبت و مدارک را بارگزاری فرمایید و  به دپارتمان امورمشترکین ارسال نمایید. 

 

جهت هماهنگی های بیشتر می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن 83305-021 داخلی 1 تماس حاصل نمایید. 

 

بازخورد

من نمی فهمم بیشتر از ۲۰ دفعه ارسال کردم. مشکل چیه خسته شدم ازین بروکراسی مسخره
*******************************************
مشترک گرامی با توجه به اینکه در زمان ایجاد کاربریmahsa.rudaki ، نام مهسا را به اشتباه به جای مهین وارد کرده بودید، راهنمایی های لازم در این خصوص صورت گرفت و در نهایت پس از ارسال مدارک صحیح در تیکت351-1CDB6384-0683 ، کاربری mahsa.rudakiتایید گردید و در حال حاضر وب سایتhttp://doc30.ir/ به درستی بارگذاری می شود.

mahsa rudaki (5/5/2015 در 8:23 PM)