راهنمای استفاده از نرم افزار Flash Fxp برای آپلود فایلهای حجیم

FTP

 

در برخی از موارد به دلیل وجود مشکلاتی در ارتباط با FTP ، حجیم بودن فایل یا کند بودن سرعت ، عدم پشتیبانی FTP از خاصیت Resume  و یا آپلود نشدن فایل فلش (swf )می توان از ابزارهای دیگری مانند Flash Fxp  استفاده کرد.

این نرم افزار با وجود سادگی که در ظاهرش می توان مشاهده نمود ، امکانات بسیار مناسبی را در زمینه مدیریت هاست در اختیار کاربر قرار می دهد. با استفاده از این نرم افزار می توانید به سادگی اقدام به آپلود و دانلود فایل با حداکثر سرعت و به ساده ترین شکل ممکن نمایید. همچنین می توانید به انتقال اطلاعات میان دو سرور مختلف بپردازید و در دو هاست مجزا تبادل داده انجام دهید. نرم افزار FlashFXP برای کاربرانی که دارای سایت اینترنتی نیستند نیز امکاناتی فراهم آورده است تا بتوانند در محیط های مختلف اینترنتی فایل های عکس ، موسیقی ، ویدیو و دیگر فایل های خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

برای استفاده از این برنامه کافی است به لینک زیر مراجعه کرده و آن را دانلود نمایید :

http://www.flashfxp.com/download /

بعداز دانلود و نصب این نرم افزار با اجرای آن صفحه ی زیر ظاهر می شود :

در صفحه ی ظاهر شده به نوار ابزار در سمت چپ و بالا رفته و روی آیکن نمایش داده شده در تصویر  کلیک کنید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پنجره تنظیمات Ftp باز می شود که می توانید مقادیر فیلدهای آن را طبق تصویر زیر وارد نمایید :

 

 

                                

 

 

 

 

در قسمت connection type  گزینه یFtp را انتخاب نمایید .

در فیلد address of url    آدرس  فایل سرور مانند ftp.yourdomainname (به جای yourdomain نام دامنه ی خود را قرار دهید) یا IP   مربوط  به آن را وارد نمایید .

نام کاربری و کلمه ی عبور ftp را به ترتیب در فیلدهای username و password وارد و سایر تنظیمات را در حالت پیش فرض قرار دهید.

بر روی دکمه ی connect   کلیک کنید .

 

 

 

 

 

در صورتیکه تنظیمات را به درستی وارد کرده باشید صفحه ی بالا ظاهر شده که در پنل سمت راست (1) فلدرهای موجود بر روی هاست و در پنل سمت چپ(2) فایلهای سیستم خود را مشاهده می نمایید.

جهت آغاز آپلود کافی است بر روی فایل یا فلدری که قصد آپلود آن را دارید راست کلیک تا منویی مانند شکل زیر باز شود :

 

 

در این منو گزینه ی Transfer را انتخاب تا عملیات آپلود آغاز گردد.


 

 

 عملیات آپلود آغاز شده و خطوط سبز رنگ روال انجام این کار را نشان می دهند.

 

بعد از اتمام عملیات پیام هایی به رنگ قرمز نمایش داده شده و موفقیت آمیز بودن آن را نشان می دهند در صورتیکه به هر دلیلی خطایی رخ دهد در پیام ها نمایش داده خواهد شد.