میزبانی اختصاصی چیست؟

معرفی

چنانچه قصد میزبانی سایتی با پهنای باند یا فضای دیسک بسیار بالا دارید و یا مایلید سایت یا سایتهای شما بر روی یک سرور اختصاصی میزبانی شده و از 100% منابع یک سرور استفاده نماید و یا می خواهید به جمع سرویس دهندگان میزبانی وب پیوسته و از تمامی منابع سرور اختصاصی برای سرویس دهی به مشتریان خود استفاده کنید، ما به شما سرویسهای میزبانی اختصاصی ایران هاست را توصیه می نماییم. در این سرویس ها ما کلیه ملزومات نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز شما را در یک بسته ارائه می کنیم. علاوه بر این ، شما در این سرویسها نیاز به دانش فنی خاصی ندارید و کلیه خدمات و مدیریت فنی سرورها به عهده ایران هاست می باشد. تیم فنی ایران هاست با استفاده از دانش و تجربه خود کلیه امور فنی و تنظیمات مربوط به سرور ها را به عهده می گیرد تا شما بتوانید با آسایش خیال فقط به توسعه وب سایت و تجارت خود بپردازید .
سرویس های میزبانی اختصاصی در سه سناریو مختلف ارائه می شود. این سه سناریو و کاربرد هریک در تصویر زیر آمده است. جدول زير خلاصه مشخصات سرويسهاي ميزباني اختصاصی ایران هاست را نشان می دهد. .

امکانات پلانها:

برای مشاهده لیست امکانات پلانهای میزبانی اختصاصی ایران هاست این لینک را مشاهده نمایید.

 

مزایا: 

در این سرویس شما نگرانی خاطری از جهت اشتراک منابع سرور میزبان خود با مشتریان دیگر نخواهید داشت.

شرکت ایران هاست با اعمال قوانین و مقررات کارا و عادلانه همواره سعی مینماید بهترین شرایط میزبانی را حتی در خصوص سرویسهای اشتراکی نیز فراهم مینماید. با این وجود سرویس میزبانی اختصاصی هیچکدام از محدودیتهایی را که ناگزیر به دلیل اشتراک منایع در سرویسهای اشتراکی وجود دارد را شامل نمی شود.

برتری دیگر این سرویس نسبت به سرورهای اختصاصی می باشد. این سرویس با مدیریت آسان و امن ، پیچیدگی ها و مشکلات سرورهای اختصاصی را ندارد. با استفاده از این سرویس میتوانید تمام مزایای سرویسهای اشتراکی و سرور اختصاصی را یکجا داشته باشید.

همچنین در این سرویس امکان اعمال وارد امنیتی بیشتر و اختصاصی تر وجود خواهد داشت.