چگونه می توان در MySQL / MariaDB جداول را مشاهده نمود؟

 

 

 

با توجه به نوع سرویس خود یکی از 2 روش ذیل را برای ورود به PhpMyAdmin  دنبال نمایید:

الف- در صورتی که سرویس هاست  شما 2008 می باشد:

از طریق آدرس cp.yourdomain (به جای yourdomain  نام دامین خود را وارد نمایید) و وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور مربوطه، وارد کنترل پنل wsp شوید. سپس آیکون database را انتخاب و گزینه MYSQL 5.x را انتخاب نمایید. در صفحه جاری روی گزینه Browse database که در مقابل نام دیتابیس شما می باشد کلیک نمایید.

ب- در صورتی که سرویس هاست شما 2003 می باشد:

 از طریق آدرس cp.yourdomain (به جای yourdomain  نام دامین خود را وارد نمایید) و وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور مربوطه، وارد کنترل پنل Helm شوید. سپس روی Domains  و بعد روی نام دامین خود کلیک نمایید. در صفحه جاری گزینه Database Manager را انتخاب و سپس روی نام دیتابیس مربوطه کلیک نمایید. حال می توانید از قسمت connection information آدرس دیتابیس سرور مربوطه را بدست آورید.(مانند sql2.yourdomain/phpmyadmin  به خاطر داشته باشید که باید از نام دامنه خود به جای yourdomain  استفاده نمایید) حال کافی است آدرس مربوطه را در آدرس بار مرورگر خود وارد نمایید.  

صفحه ای به شکل زیر لود خواهد شد:

 
پس از وارد نمودن اطلاعات کاربری خود صفحه اولیه php MY Admin برای شما لود خواهد شد که برای باز کردن و دسترسی به جدول های یک دیتابیس می بایست از منوی سمت راست روی نام دیتابیس مورد نظر، همانند تصویر زیر کلیک نمایید .