چگونه ایمیل های ورودی را خودکار به ایمیل دیگری ارسال کنیم (Mail Forwarding)؟

در برخی موارد نیاز دارید، به دلایل مختلف تنظیمی انجام دهید تا تمامی ایمیل هایی که به آدرس ایمیل شما ارسال می شود، به صورت اتوماتیک به آدرس ایمیل دیگری انتقال (Forward ) یابد .

مثلا ممکن است شما چندین آدرس ایمیل داشته باشید و بخواهید تمامی ایمیل هایتان به یک آدرس ایمیل مشخص فرستاده شود تا مدیریت آن برایتان آسان تر گردد.

برای این منظور پس از وارد شدن به حساب ایمیلتان ( نحوه ی لاگین در این لینک توضیح داده شده است http://support.iranhost.com/KB/a301/webmail.aspx ) ابتدا از منوی سمت چپ صفحه گزینه را انتخابSetting و با ظاهر شدن پنجره مربوطه ، در بخش My Setting روی گزینه Account Setting  از منوی مربوطه کلیک نمایید، سپس گزینه  Forwarding را انتخاب نمایید.

 

 
با انتخاب گزینه Forwarding  صفحه بالا ظاهر خواهد شد. در فیلد Forwarding Address می توانید آدرس ایمیلی را که می خواهید تمامی ایمیل های دریافتی به آن ارسال شوند را وارد نمایید. 
 
در صورتی که قصد تعریف چندین اکانت برای بخش forwarding را دارید از الگوی زیر استفاده کرده(بین هر ایمیل اکانت از سمیکالن استفاده نمایید) مثال:
 
test1@iranhost.com; test2@iranhost.com
 
اگر گزینه Enable Deletion of Messages On Forward را فعال نمایید، تمامی ایمیل ها بعد از اینکه به آدرس فوق ارسال شدند ، از Inbox  این حساب حذف خواهند شد.
در نهایت بر روی دکمه ی save کلیک تا  تنظیمات ذخیره گردد.
 
 

Feedback

درود به میل باکس وارد شدم
گزینه فورارد ستینگ رو پیدا نکردم

farhad pourkazemi jourshari (5/21/2019 at 8:41 AM)
باسلام
وارد بخش setting شده و سپس از سمت چپ بر روی گزینه Account کلیک کنید.
در سمت راست، در بخش پایین صفحه، گزینه forwarding را مشاهده می کنید.

نیما حسن زاده (5/23/2019 at 5:07 PM)