احراز هویت و تایید شاهکار

راهنمای احراز هویت در پروفایل کاربری سایت ایران‌هاست

یکی از دلایلی که منجر به ناموفق بودن سفارش‌‎های شما می‎شود، توجه به عملیات احراز هویت در پروفایل کاربری ایران‌هاست است. در صورتی که تصمیم دارید سفارش خود را نهایی کنید، لطفا طبق مراحل زیر که هر یک از آن‌ها با تصاویر مخصوص به ایران‌هاست تهیه شده است پیش روید تا بتوانید خرید خود را نهایی کرده و از لغو شدن آن جلوگیری کنید!

مرحله اول: بررسی و اطمینان از هماهنگی شماره تماس با کدملی

برای تایید هویت در وب‎سایت ایران‌هاست لازم است به از شماره تماسی در سایت ایران‌هاست استفاده کنید که مطابق کدملی و به نام شماست. در صورتی که شماره موبایل شما با کد ملی هماهنگ نباشد «احراز هویت» شما در ایران‌هاست غیرممکن خواهد بود.   

مرحله دوم: ثبت‌نام یا ورود به حساب کاربری

برای ورود یا ثبت‌نام در سایت ایران‌هاست، کافی است از صفحه اصلی سایت به آدرس https://iranhost.com/ مراجعه کنید. پس از باز کردن این صفحه، می‎توانید گزینه «ورود» را بالای صفحه سمت راست مشاهده کنید. 

با کلیک روی این گزینه منویی برای شما باز می‎شود که می‌توانید از این طریق وارد پورتال کاربری خود در ایران‌هاست شوید. به یاد داشته باشید که برای ثبت‌نام حتما از شما تماسی در پروفایل کاربری خود استفاده کنید که با کد ملی شما هماهنگ باشد.پس از ورود در همین صفحه، مطابق تصویر زیر شما وارد حساب کاربری خود می‌‎شوید؛ اما هم‌چنان لازم است روی نام کاربری خود کلیک کرده تا بتوانید وارد پرتال کاربری شوید. مطابق تصویر روی گزینه‌های کلیک کنید تا به پرتال کاربری خود دسترسی داشته باشید.مرحله سوم: اتمام فرآیند احراز هویت 

در صورتی که احراز هویت پروفایل خود را کامل نکرده باشید؛ پیام نارنجی‌رنگی برای شما در سمت راست پرتال کاربری نمایش داده‌ خواهد شد که به شما احراز هویت را نمایش خواهد داد. در پنجره‌ای که در مرکز پورتال کاربری برای شما باز شده است؛ لازم است شماره‌ تماس خود را  مطابق با کد ملی خود وارد کنید. پس از وارد کردن شماره تماس خود (بدون عدد 0) پنجره زیر نمایش داده خواهد شد که از شما می‌‎خواهد کد احراز هویت خود را، که از طریق SMS ارسال شده است، در کادر کد تاییدیه وارد کنید


با وارد کردن کد دریافتی برای تایید هویت، می‌توانید احراز هویت خود را در پورتال کاربری ایران‌هاست به پایان برسانید.