چگونه قالب Flatsome سفارشی می شود؟

برای سفارشی سازی قالب Flatsome کافیست از منو اصلی پنل مدیریت وردپرس، بر روی "نمایش/سفارشی سازی" یا از نوار ابزار مشکی رنگ بالای وب سایت در زمان لاگین در پنل، گزینه "سفارشی سازی" استفاده نمایید. در این صورت به صفحه زیر ارجاع داده خواهید شد:

1. در این قسمت می توانید پوسته سایت خود را ویرایش کنید. برای این منظور بر روی دکمه "تغییر بده" کلیک نمایید. در این صورت به صفحه زیر هدایت می شوید:

2. فهرست ها: در این بخش منو های سایت ویرایش می شود. با کلیک بر روی این بخش به صفحه زیر میروید:

در این قسمت با انتخاب ناحیه مربوطه – Main یا secondary – می توانید منو اختصاص یافته به این مکان را مشاهده و آنرا ویرایش کنید. 

3. ابزارک ها: بخش ابزارک ها مهمترین بخش در طراحی وب سایت شما می باشد که بصورت باکس های کوچ در گوشه و کنار وب سایت شما قرار دارد و می توانید ویجت های خاص و مد نظر را در این نواحی استفاده کنید. با کلیک بر روی این بخش به صفحه زیر هداست می شوید.


در صورت کلیک بر روی یکی از گزینه های "فوتر 1 یا فوتر 2" به بخش ویرایش ابزار های موجود در این نواحی هدایت خواهید شد. برای مثال بر روی "فوتر یک کلیک کنید به صفحه زیر هدایت خواهید شد.

4. در صورت کلیک بر روی "ووکامرس" به بخش تنظیمات فروشگاه وب سایت خود هدایت خواهید شد.1. اعلان فروشگاه: در صورت کلیک در این بخش می توانید برای فروشگاه خود اعلان قرار دهیدو معمولا اعلان زمانی استفاده می شود به بصورت موقت در فروشگاه فراخوانی جهت اطلاع مشتریان داده می شود. 

در صورت انتخاب گزینه "فعال کردن اعلان فروشگاه" متن وارد شده در بخش فوتر در سایت نمایش داده می شود.
2. کاتالوگ محصولات: در این بخش می توانید کاتالوگ محصولات را متناسب با خواسته خود تغییر دهید. 
در بخش "نمایش برگه فروشگاه" می توانید تعیین کنید در صفحه اصلی سایت، محصولات چوگنه نمایش داده شوند.
در قسمت "نمایش دسته بندی" می توانید تعیین کنید که دسته بندی محصولات چگونه نمایش داده شود، برای مثال، دسته به همراه زیر دسته نمایش داده شود یا خیر.
بخش "مرتب سازی پیشفروش محصولات" همانطو رکه از نامش پیداست مخصوص نحوه مرتب سازی محصول می باشد. 


3. تصاویر محصول: در این بخش ابعاد تصویر محصول تعیین می شود. 4. تسویه حساب: در این بخش تنظیمات مربوط به صفحه تسویه حساب انجام می شود. در صورت کلیک بر روی این گزینه، صفحه تسویه حساب به شما نمایش داده می شود ککه بصورت زنده می توانید تغییرات خود را مشاهده کنید.