چگونه می توان منوی قالب خود را ویرایش کرد؟

برای دسترسی به ویرایش منو باید از فهرست اصلی کنترل پنل مدیریت، از بخش "نمایش/ فهرست ها" استفاده نمود. در این صورت به صفحه زیر هدایت خواهید شد. 1. مدیریت با پیش نمایش زنده: در صورت کلیک بر روی این دکمه، به صفحه سفارشی سازی پوسته هدایت خواهید شد و می توانید بصورت زنده منوی مورد نظر را ویرایش کنید.
2. در این قسمت دو تب مشاهده می کنید، اولین تب برای "ویرایش فهرست ها" است که با توجه به انتخاب فهرست مورد نظر در قسمت 3 که در ادامه توصیح می دهیم، می توانید آنرا ویرایش کنید. و دومین تب که با عنوان "مدیریت جایگاه ها" به شما اجازه ویرایش جایگاه منو را می دهید و برای مثال می توانید بگویید منو اصلی در کجای پوسته انتخاب قرار گیرد.

3. در این قسمت می توانید با کمک لیست باز شود، منو مورد نظر خود را جهت ویرایش انتخاب کنید. لازم به ذکر است که در صورت کلیک بر روی لینک "یک فهرست جدید ایجاد نمایید"، می توانید منو جدید به سایت خود اضافه کنید.
4. این بخش شامل تمامی برگه ها، نوشته ها، پیوند های دلخواه و دسته بندی هایی است که در پنل مدیریت وردپرس ایجاد نموده اید. برای اضافه کردن آیتم مورد نظر به منو درحال ویرایش یا ساخت، می توانید آنرا از بخش مربوطه (برگه، نوشته و ...) انتخاب و بر روی دکمه "افزودن به فهرست" کلیک کنید.
5. در این قسمت شما منو درحال ایجاد یا ویرایش را مشاهده خواهید کرد. لازم به ذکر است که می توانید با drag&grop آیتم های منو را جابجا کنید و بر اساس سلیقه و اولویت خود آنها را مرتب سازی کنید.