نحوه مدیریت دیدگاه ها در قالب های ایران هاست چگونه است؟

گزینه بعدی که در منو پنل مدیریت دیده می‌شود، بخش "دیدگاه ها"  می‌باشد.

نکته قابل توجه این است که به تعداد دیدگاه هایی که بررسی نکرده اید و وضعیت آنها از نظر تائید یا عدم تائید نامشخص است، کنار این بخش عدد به شما نمایش داده خواهد شد.


زمانی که با موشواره خود بر روی این گزینه می‌روید یا بر روی آن کلیک می‌کنید، به صفحه زیر هدایت خواهید شد.بخش فیلترینگ دیدگاه ها: در این قسمت شما می‌توانید توسط گزینه‌هایی که وجود دارد، میان دیدگاه های ثبت شده در پنل مدیریت خود جستجو کنید و یا آنها را فیلتر نمایید.

همچنین می‌توانید به کمک باکس نوشتاری دیدگاه مورد نظر خودتان را نوشته و در میان آیتم ها به جستجوی آن بپردازید. توجه داشته باشید بعد از نوشتن عبارت هم می‌توانید دکمه "ENTER" کیبورد خود را بزنید و هم می‌توانید بر روی دکمه "جستجوی دیدگاه ها" کلیک نمایید تا عملیات جستجو انجام شود.

  • مال من: در روبروی این لینک، تعداد دیدگاه هایی که شما در وب سایت خود نوشته اید (مثلا برای پاسخگویی به کاربران خود) نمایش داده می شود.

  • در انتظار تائید: تعداد دیدگاه هایی که در انتظار تائید شما یا مدیر وب سایت هستند تا در وب سایت نمایش داده شوند، در این قسمت نمایش داده شده است.

  • تائید شده: با کلیک بر روی این لینک، دیدگاه هایی که به تائید شما رسیده اند و در وب سایت به نمایش در آمده اند، جدا سازی خواهند شد.

  • جفنگ: به هر دلیلی و بسته به تشخصی مدیر وب سایت، ممکن است برخی از دیدگاه ها نا مفهوم، نا مناسب و قابل نشر نباشند. در این صورت این دیدگاه ها به اصطلاح "جفنگ" گفته می شوند. دیدگاه هایی که در حالت جفنگ قرار دارند مانند وسیله ای هستند که گوسه ای در کنج انبار باشد و ممکن است روزی مورد استفاده قرار بگیرند.

  • زباله دان: در صورتیکه دیدگاهی را حذف نمایید به این بخش منتقل خواهد شد.

در همین بخش در ردیف دوم، می توانید یک یا چند عملیات را بصورت همزمان بر روی برخی دیدگاه ها که تیک آنها را در جدول زده و در حالت انتخاب قرار داده اید، اعمال کنید. عملیات ها به شرح زیر می باشند:

  • کارهای دسته جمعی: در این لیست باز شو، گزینه هایی همچون "نپذیرفتن"، "پذیرفتن"، "نشانه گذاری به عنوان جفنگ" و "انتقال به زباله دان" وجود دارد. با انتخاب آیتم های مورد نظر از جدول و انتخاب هر کدام از این گزینه ها، می‌توانید با کلیک بر روی دکمه "صافی" عملیات خود را انجام دهید.

  • همه نوع دیدگاه: در این بخش می توانید بر اساس نوع دیدگاه، آیتم های خود را جداسازی نمایید.

2. جدول دیدگاه ها: در این قسمت تمام آیتم ها نمایش داده میشوند. 
3. نویسنده: در ستون اول جدول دیدگاه ها، بخشی نمایش داده می شود که اطلاعات نویسنده دیدگاه از قبیل: نام، شماره IP دستگاه و ایمیل کاربر را شامل می شود.
4. دیدگاه: در ستون دوم جدول دیدگاه ها، علاوه بر متن دیدگاه کاربر، با هدایت موشواره خود به سمت آن، می توانید آیتم های عملیاتی که در بالا توضیح داده ایم را مشاهده کرده و فرایند مورد نظر را بر روی آیتم، انجام دهید.
5. در پاسخ به: در این قسمت مشخص می شود که کاربر برای کدام نوشته شما این دیدگاه و نظر را درج کرده است. توجه داشته باشید که با کلیک بر روی لینک "نمایش نوشته" می توانید آنرا مشاهده نمایید.
6. ارسال شده در: این بخش زمان و تاریخ درج دیدگاه را به شما نمایش می دهد.