ورود به پنل مدیریت وردپرس چگونه است و تنظیمات بخش پیشخوان به چه نحو انجام می شود؟

برای ورود با پنل مدیریت وردپرس خود می بایست پس از نام دامنه خود و درج /wp-admin وارد صفحه ورورد به پنل مدیریت شوید:


با وارد کرد نام کاربری و رمزعبور خود به پیشخوان پنل مدیریت وردپرس وارد می‌شوید. بصورت پیش فرض بخش "پیشخوان/خانه" برای شما نمایش داده می شود.


1. نام وب سایت: در این بخش نام وب سایت شما نمایش داده می شود و با کلیک بر روی آن، می توانید گزینه های زیر را مشاهده نمایید. 


در صورتیکه وب سایت و فروشگاه شما مجزا باشد، با کلیک بر روی "بازدید سایت" در تب جدید سایتتان به شما نمایش داده می شود. در غیر این صورت با کلیک بر روی هر کدام از "بازدید سایت" یا "نمایش فروشگاه"، وبسایت فروشگاهی شما نمایش داده خواهد شد.

2. منو سمت راست پنل مدیریت، بخش های مختلف پنل را به شما نمایش می دهد و می توانید با کلیک برروی لوگو وردپرس، آنرا باز و بسته کنید. همانطور که گفته شد بصورت پیش فرض، پس از ورود ابتدا بخش پیشخوان به شما نمایش داده می شود و خود شامل دو بخش "خانه" و "بروزرسانی ها" است. 
در بخش "بروزرسانی ها" پلاگین ها و قالب های آماده بروزرسانی به شما نمایش داده می شود و می توانید آنها را آپدیت کنید.


3. نام کاربری که با آن وارد شده اید را به شما نمایش می دهد. با کلیک بر روی نام کاربری می توانید موارد زیر را مشاهده نمایید:


برای مطالعه بخش "ویرایش شناسنامه‌ی من" می توانید اینجا کلیک کنید. 
با کلیک بر روی دکمه "بیرون رفتن" می توانید از پنل مدیریت وردپرس خارج شوید.
4. با کلیک بر روی بخش "راهنما" متن کشویی برایتان باز خواهد شد که می توانید راهنمای هر بخش از پنل مدیریت که در آن هستید را، مطالعه بفرمایید. برای مثال در صورتی که در بخش "پیشخوان/خانه" هستید، از این قسمت می توانید راهنمای آنرا مطالعه بفرمایید.
5. این بخش فقط زمانی به شما نمایش داده می شود که در پنل مدیریت در بخش "پیشخوان/خانه" باشید. با کلیک بر روی "تنظیمات صفحه" متنی کشویی برای شما باز خواهد شد که می توانید آیتم هایی که تمایل دارید در داشبورد به شما نمایش داده شود را انتخاب و یا از حالت انتخاب، خارج نمایید.