Download Button
این راهنما به شما در استفاده از ویجت دکمه دانلود (Download Button) کمک خواهد کرد.
 
اضافه کردن ویجت Download Button با استفاه از Drag & Drop
هنگامی که از منوی سمت چپ (Download Button) ویجت مورد نظر را با استفاده از ماوس بر روی صفحه بکشید و رها (Drag and Drop) نمایید، شما یک صفحه مانند تصویر زیر خواهید دید.
 
 
تنظیمات دکمه دانلود
1- اگر میخواهید یک فایل را برای دانلود قرار دهید شما باید فایل را با کلیک بر روی علامت ۳نقطه افقی ( ... ) مانند آنچه در تصویر مشاهده مینمایید، آپلود بفرمایید و با استفاده از قسمت button textbox میتوانید متن روی دکمه (عنوان دکمه ) را وارد نمایید.
2- اگر تمایل به فونت آیکون را تغییر داده و یا حذف نمایید میتوانید اینکار را با کلیک بر روی Icon List  و انتخاب آیکون مورد نظر از آنجا انجام دهید.
 
 
3- گزینه  Icon alignment به شما امکان تنظیم دکمه را مانند راست یا چپ بودن دکمه مورد مظر به شما میدهد.
4- اگر میخواهید دکمه در حالت full width style نمایش داده شود میتوانید چک باکس Stretch را علامت بزنید و گزینه Alignment به شما امکان تنظیم جانشانی دکمه را میدهد.
 
 
استایل دکمه دانلود:
استایل ۲ نوع استایل به دکمه میدهد ۱- ویرایش Element style و ۲- استایل از پیش تعریف شده (Predefined style)
1- ویرایش دکمه استایل به شما امکان سفارشی سازی استایل را میدهد . شما میتوانید رنگ پیش‌زمینه ، رنگ متن ، حاشیه ، عرض حاشیه و غیره را به صورت سفارشی تغییر دهید.
 
 
2- Predefined style به شما کلاس های (مقادیر مشخص) مختلفی از پیش تعریف شده را برای پیش‌زمینه و رنگ متن میدهد. هخمچنین سایز به شما انواع مختلف سایزاز پیش تعیین شده دکمه را برای شما مشخص میکند.
 
 

منبع مقاله دانشنامه:

https://sitepad.com/docs/enduser/download-button