در این راهنما ایجاد جداول قیمت آموزش داده خواهد شد

وارد کنترل پنل شوید
 
در ابتدا نیاز است که وارد کنترل پنل خود شوید. برای انجام این کار می توانید از آدرس https://yourdomain.com:8443 برای ورود استفاده کنید. در نظر داشته باشید به جای yourdomain می بایست نام دامنه ی خود را وارد کنید.
در صفحه ی باز شده بر روی گزینه ی SitePad یا Iran Host Website Builder کلیک نمایید. با کلیک بر روی این گزینه به سرویس سایت ساز متصل می شوید.
 
در صفحه ی باز شده بر روی گزینه ی SitePad یا Iran Host Website Builder کلیک نمایید. با کلیک بر روی این گزینه به سرور سایت ساز متصل می شوید.
 
هنگامی که اولین تم انتخاب می شود، به طور خودکار به شکل از پیش تعریف شده  جدول قیمت گذاری طارحی میشود اما اگر می خواهید منو را سفارشی کنید می توانید این راهنما را دنبال کنید.
 
1) کشیدن و رها کردن جدول قیمت گذاری از بخش ویجت سمت چپ. با این عمل به شکل pop up درجعبه محاوره جدول قیمت گذاری همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است نمایش داده خواهد شد.
 
 
 
2) در این قسمت می توانید رنگ جداول قیمت را انتخاب نمایید همچنین بنا بر نیاز خود افکت انیمیشن مناسب را برای نمایش عکس های مورد نیاز می توانید انتخاب بفرمایید.
 
 
 
 
3) حالا در قسمت تنظیمات Dialog Box گزینه دیگری برای سفارشی کردن جدول قیمت گذاری وجود دارد و متن را بر اساس ردیف خاص ویرایش کنید، همانطور که در تصاویر زیر نشان داده شده است.
 
 
 
 
4) حالا در بخش Style از جعبه محاوره شما می توانید سبک عنصر را همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده ویرایش کنید.
 
 
منبع مقاله:
https://sitepad.com/docs/enduser/pricing-table/