وارد کنترل پنل شوید
در ابتدا نیاز است که وارد کنترل پنل خود شوید. برای انجام این کار می توانید از آدرس https://yourdomain.com:8443 برای ورود استفاده کنید. 
- در نظر داشته باشید به جای yourdomain می بایست نام دامنه ی خود را وارد کنید.

 

 

Sites in multiple languages

 

این راهنما به شما کمک می کند که چگونه یک سایت را در چند زبان مختلف ایجاد کنید.

 

Clone Full Site

برای شبیه سازی وب سایت به Dashboard -> Sites -> Clone Site بروید یا می توانید با کلیک کردن روی Dashboard -> All Sites، برای سایت هایی که میخواهید شبیه سازی انجام شود بر روی clone کلیک کنید . 

 

 

source site راازلیست کشویی کلون انتخاب کنید. نام سایت را که در آدرس ویراستار SitePad وارد کنید، نام دامنه را انتخاب کرده و آدرس سایت را برای سایت کلونینگ خود وارد کنید. پس از انتشار، آدرس سایت شما برای سایت کلون شده شما خواهد بود. و عنوان سایت را برای زبان مورد نظر خود وارد کنید، پس از آن دکمه Clone را کلیک کنید.
پس از اتمام فرایند cloning، دو لینک از داشبورد و بازدید از سایت را نشان می دهد، روی Visit Dashboard برای ویرایش سایت کلونینگ کلیک کنید.
 
Edit on Clone site
 
 
پس از cloning، روی لینک Visit Dashboard برای ویرایش سایت کلونینگ کلیک کنید. شما کپی دقیق سایت را با همان سبک و خواص دریافت خواهید کرد و تغییرات در سایت کلونی زبان فرانسوی ایجاد می کند.
 
Add links in header
 
 
 
فرض کنید شما دارای یک دامنه www.example.com است، این دامنه به زبان انگلیسی شما اشاره دارد و لینک زبان انگلیسی و فرانسوی را در هدر هر دو سایت ایجاد می کند، با کلیک روی دکمه ی آن به زبان هایشان هدایت می شود و دامنه فرانسوی نیز به شکل زیر نمایش داده میشود. 
www.example.com/fr
 
منبع دانشنامه :
 
https://sitepad.com/docs/enduser/sites-in-multiple-languages/