وارد کنترل پنل شوید
 
در ابتدا نیاز است که وارد کنترل پنل خود شوید. برای انجام این کار می توانید از آدرس https://yourdomain.com:8443 برای ورود استفاده کنید. در نظر داشته باشید به جای yourdomain می بایست نام دامنه ی خود را وارد کنید.
در صفحه ی باز شده بر روی گزینه ی SitePad یا Iran Host Website Builder کلیک نمایید. با کلیک بر روی این گزینه به سرویس سایت ساز متصل می شوید.

در صفحه ی باز شده بر روی گزینه ی SitePad یا Iran Host Website Builder کلیک نمایید. با کلیک بر روی این گزینه به سرور سایت ساز متصل می شوید.

هنگامی که اولین تم انتخاب شده است، tab ها به طور خودکار و از پیش تعریف شده ایجاد می شوند اما اگر می خواهید به شکل سفارشی tab ها را ایجاد کنید می توانید این راهنما را دنبال کنید.

۱. با کشیدن و رها کردن گزینه tab از بخش ویجت سمت چپ جعبه گفتگو شکل pop up  ظاهر خواهد شدهمانطور که در عکس زیر می نیبد
 
 
2. حالا در قسمت تنظیمات Dialog Box شما میتوانید Tab را باز کنید و متن خود را اضافه کنید همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.
 
 
3. در بخش تنظیمات Dialogue Box همچنین می توانید آیکون ها را انتخاب کرده و سفارشی کنید، همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است.
 
 
 
​​
4. حالا در بخش Style از جعبه محاوره شما می توانید از سبک سفارشی و یا سبک های از پیش تعریف شده استفاده کنید همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.
 
 
 
منبع این مقاله:
https://sitepad.com/docs/enduser/tabs/