نحوه ورود به پنل هگزونت

 

 
مشترک گرامی از طریق پنل هگزونت (در صورتی که دامین شما در هگزونت 1API GMBH ثبت شده باشد) امکان تغییر نام سرور  (DNS) ، ثبت DNS  های اختصاصی و اطلاعات ثبتی (whois) دامین وجود دارد.
 
 
جهت ورود به پنل هگزونت از طریق پرتال کاربران پس از ورود به پرتال کاربران، قسمت "سرویس ها"، "دامین ها" را انتخاب نمایید.
 
 
 
با مشاهده دامین مورد نظر، روبروی نام دامین در قسمت عملیات، روی گزینه "تغییر رمز ورود به پنل" (کارت مورب آبی رنگ ) - براساس راهنمای نشانه ها- کلیک نمایید .
 
 
 
 
پس از باز شدن صفحه، نام کاربری  ( که همان نام دامنه  است  ) نمایش داده خواهد شد و می بایست رمز جدید را تنظیم کرده و قبل از زدن کلید تغییر رمز ورود روی لینک "ورود به کنترل پنل" کلیک یا از لینک زیر جهت ورود به پنل هگزونت اقدام نمایید :

نکته: در صورت عدم ورود به این بخش لطفا از طریق پروکسی یا فیلترشکن اقدام نمایید.

 
 
پس از ورود به پنل هگزونت ،  از منوی سمت چپ بر روی Domains  کلیک کرده و با انتخاب Domain Names  می توانید به بخش مدیریت دامنه های خود دسترسی یابید.
 
 
 
 
 
 
سپس با کلیک بر روی دامنه ،  از بخش های متفاوت و امکاناتی مانند Contact  ، Name Servers  و ...می توانید دامنه خود را مدیریت و نسبت به تغییر whois  و DNS های دامنه اقدام نمایید ،
 
 
لطفاً توجه داشته باشید کنترل پنل مذکور صرفا جهت انجام امور فنی دامین ارایه شده است و امکان تمدید، تمدید خودکار و انجام هرگونه عمیات مالی در آن وجود ندارد.