نمایندگی اعتباری

نمایندگی اعتباری 
نمایندگان اعتباری ایران هاست می توانند در خصوص کلیه خدمات و سرویس های ارائه شده در ایران هاست شامل ثبت دامنه، میزبانی وب اشتراکی و اختصاصی، میزبانی ایمیل و سرور اختصاصی، با توجه به تعرفه نمایندگان، تهیه و با قیمت اصلی موجود در سایت ایران هاست به مشتریان خود ارائه نمایید .
سود نماینده میزان تخفیفی است که ایران هاست با توجه به سطح نمایندگی به شما اعطا می دارد. این تخفیف بسته به سطح نمایندگی و نوع خدمات خریداری شده متفاوت می باشد .
نمایندگی اعتباری
شرایط نمایندگی اعتباری ایران هاست به شرح زیر می باشد :
1-  حداقل شارژ اولیه1.900.000تومان (این مبلغ در روزهای آتی در سایت افزایش خواهد یافت). از این مبلغ جهت خرید سرویس نیز می توانند استفاده نمایند. این مبلغ بریا شروع همکاری نمایندگی است.
2- خرید و فعال بودن حداقل تعداد سرویس های به غیر از دامنه ،  متناسب با سطح نمایندگی اعتباری طبق جدول مندرج در سایت
شرایط نمایندگی اعتباری 
3- شرایط نمایندگی ایران هاست شامل تواما خرید هاست و دامین می باشد و تنها شامل خرید دامین نمی باشد.
4-   پس از اتمام شارژ اولیه می بایست حداقل شارژ شما مبلغ 500.000 تومان باشد. هر بار شارژ باید حداقل این میزان باشد و می توانند بیشتر هم شارژ کنند.
5-   80% از DNSسرور های دامین های خریداری شده از ایران هاست می بایست بر روی نام سرور های ایران هاست باشد.
6-  قیمت سرویس های اعلام شده میبایست دقیقا مطابق با قیمت های سایت ایران هاست باشد.
7- نماینده ی ایران هاست ظرف حداکثر یک هفته ملزم به رسیدگی به درخواست مشترکین خود می باشد. در غیر این صورت ایران هاست به درخواست مشتری نماینده سرویس را تمدید می نماید. باید پیگیر درخواست های کاربرها باشد. به عنوان نماینده ایران هاست موظف به پیگیری درخواست مشتریان خود می باشید و مسئول حقوقی و مالی سرویس ها ی موجود در کاربری شما هستید و برای سرویس های خریداری شده فاکتور یا پیش فاکتوری از طرف ایران هاست صادر نخواهد شد.
9-  تخفیف جهت سرورهای اختصاصی تنها در مورد قیمت اصلی سرور (سخت افزار) اعمال خواهد شد و در مورد نرم افزار ها، سرویس ها و upgrade  ها تخفیفی اعمال نخواهد شد.
10-نماینده اعتبایر بازگشت وجه ندارد و چون مبلغی که در اعتبار نماینده است سود ایشان بوده باید از این مبلغ استفاده کند و بازگشتی ندارد.
11- اطلاعات نماینده اعتباری را به کاربران دیگر در تماس تلفنی نمی گوییم و امین نماینده هستیم.
در صورت عدم رعایت موارد 2، 3 و 4 سطح کاربری مجدد به عادی تغییر کرده و نمایندگی لغو می شود .
جهت ارتقا به سطح نمایندگی :
– ایجاد پرتال کاربری در ایران هاست
– واریز مبلغ مورد نظر طبق جدول تعرفه نمایندگی اعتباری (حداقل مبلغ 1.900.000 تومان ) به شماره حساب ایران هاست و یا افزایش اعتبار پرتال کاربری
–  ارسال ایمیل ازطریق ایمیل اصلی وارد شده در پرتال کاربری و اعلام واریز وجه و درخواست تغییر سطح کاربری با ذکر نام کاربری
روش های پرداخت