چگونه می توان رمز عبور Prestashop را از طریق phpmyadmin بازیابی نمود؟

بازیابی رمز عبور prestashop از طریق phpmyadmin
 
ابتدا از طریق آدرس ) cp.yourdomain.com به جای yourdomain.com نام دامین خود را وارد نمایید ) و یا wsp.iranhost.com برای سرویس های میزبانی 2008 کانادا و آدرس ircp.iranhost.com برای سرویس های میزبانی 2008 داخل ایران، و با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور مربوطه وارد کنترل پنل هاست شوید. بعد از ورود به کنترل پنل گزینه ی File Manager را انتخاب نمایید ، سپس بر روی فولدری که به نام دامنه شما وجود دارد کلیک و پس از انتخاب پوشه ی wwwroot وارد پوشه ی config شوید.فایل seting.inc.php در این قسمت قرار می گیرد.با انتخاب گزینه ی  در کنار فایل setting.inc.php محتویات این فایل به نمایش در خواهند آمد.مطابق شکل زیر تنظیمات مربوط به _COOKIE_KEY_ را یافته و رشته ی مقابل آن را ( همانند شکل زیر ) در یک ویرایشگر متنی مانند Notepad++ کپی کنید.
 
 
 سپس از طریق این راهنما وارد پنل phpmyadmin دیتابیس خود شوید.
بعد از ورد و در صفحه ی موجود بر روی نام دیتابیس خود کلیک نمایید.
 
 
از میان Table ها ps_employee  ( اگر پیشوند دیتابیس ها رو حین نصب عوض کرده باشید نام دیتابیس به این صورت خواهد بود pishvand_employee ) را انتخاب کنید.
 
 
با انتخاب Table مورد نظر صفحه ای مانند تصویر زیر لود خواهد شد.
 
 
نام کاربری موردنظر را پیدا کرده و برروی گزینه Edit کنار آن کلیک کنید تا صفحه تنظیمات ظاهر شود.
 
 
در قسمت password و از فیلد function گزینه MD5 را انتخاب کنید. سپس در فیلد value ابتدا رشته ی مربوط به _COOKIE_KEY_ ( که در مرحله ی اول آن را بدست آورده بودید ) و سپس رمز جدید را ( بدون هیچ کراکتر اضافی ) وارد کنید و برروی گزینه Go در پایین صفحه کلیک کنید. بدین ترتیب رمز کاربر عوض شده و می توانید با رمز جدید به عنوان مثال "newpassword" وارد محوطه کاربری سایتتان شوید.