چگونه می توان رمز عبور wordpress را از طریق phpmyadmin بازیابی نمود؟

بازیابی رمز عبور wordpress از طریق phpmyadmin
 
اگر سرویس میزبانی لینوکس دارید می بایست از طریق کنترل پنل Cpanel وارد پنل میزبانی خود شوید.سپس وارد قسمت sdatabase شوید و در زیر هر دیتابیسی که ایجاد کردید گزینه phpmyadmin را انتخاب می کنید.
 
اگر سرویس میزبانی ویندوزی دارید از طریق پنل میزبانی solidcp و یا wsp وارد پنل میزبانی خود شوید.در قسمت database وسپس mysql وارد شوید.در روبروی نام دیتابیس شما گزینه browse dataabse را بزنید تا وارد پنل phpmyadmin شوید ممکن است نیاز باشد تا نام کاربری و پسورد دیتابیس خود را وارد نمایید.سپس از طریق مراحل زیر نسبت به بازیابی پسورد دیتابیس خود اقدام نمایید
 
2. از طریق آدرس cp.yourdomain.com ( به جای yourdomain.com نام دامین خود را وارد نمایید ) و با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور مربوطه وارد کنترل پنل هاست شوید.
 سپس وارد پنل phpmyadmin دیتابیس خود شوید.
بعد از ورد و در صفحه ی موجود بر روی نام دیتابیس خود کلیک نمایید.
 
 
 
از میان Table ها wp_users ( اگر پیشوند دیتابیس ها رو حین نصب عوض کرده باشین نام دیتابیس به این صورت خواهد بود pishvand_users ) را انتخاب کنید.
 
 
 
با انتخاب Table مورد نظر صفحه ای مانند تصویر زیر لود خواهد شد.
 
 
 
نام کاربری موردنظر را پیدا کرده و برروی گزینه Edit کنار آن کلیک کنید تا صفحه تنظیمات ظاهر شود.
 
 
 
در قسمت password و از فیلد function گزینه MD5 را انتخاب کنید. سپس در فیلد value رمز جدید را وارد کنید و برروی گزینه Go در پایین صفحه کلیک کنید. بدین ترتیب رمز کاربر عوض شده و می توانید با رمز جدید به عنوان مثال "newpassword" وارد محوطه کاربری سایتتان شوید.