یوزر و پسورد منتقل شده به سایت نیک دات آی آر جهت خرید دامین
Question asked by esmaeil pourkhorshid - 4/18/2016 at 9:33 PM
Answered
آیا به اسم من اکانت ساخته شده است؟
 

1 Reply

Reply to Thread
0
حاج اکبری Replied
Employee Post Marked As Answer

با سلام

 

کاربرگرامی دامنهkeyfam-co.ir ثبت شده و تا تاریخ1396/01/27 در کاربریkeyfam-co فعال می باشد .

http://whois.nic.ir/WHOIS?name=keyfam-co.ir

در مورد کلیه دامین های ir که صاحب امتیاز آن توسط یک نماینده (مانند ایران هاست) - و نه مستقیم روی nic.ir - ساخته می شود، شناسه ساخته شده در حالت توقیف قرار می گیرد و در صورت تمایل صاحب امتیاز، طی مراحل احراز هویت، توسط nic.ir آزاد شده و قابل استفاده می شود.

برای استفاده از دامین و در مواردی مانند تغییر DNS ، تغییر رابطها، تمدید دامنه و ... نیازی به لاگین کردن در nic.ir ندارید، چون این امکانات در پرتال کاربران در اختیار شما می باشد. فقط در صورتی که بخواهید دامنه را به شخص دیگری منتقل کنید لازم خواهد بود که با شناسه خود وارد nic.ir شوید و مراحل انتقال را انجام دهید.

(شایان ذکر است هزینه تمدید یکساله دامین ir در پنل سازمان فیزیک نظری کشور 16000 تومان می باشد که با احتساب تخفیف نمایندگی این سازمان، این مبلغ در ایران هاست به 12000 تومان کاهش یافته است)

با این وجود چنانچه تمایل به داشتن پسورد Nic handle خود دارید نامه ای در سربرگ شرکت کیهان فراخوشان مواد پارس  تنظیم کنید و با ذکر نیک هندل ke555-irnicو کلمه ای به عنوان پاسخ محرمانه (کلمه ایی به انتخاب شما ) ، برای سازمان فیزیک نظری ارسال نمایید .

پس از پیگیری و تأیید دریافت از طرف nic ،با ورود به https://www.nic.ir/Login ، گزینه "بازنشاندن گذرواژه " را بزنید.

پسورد به ایمیلkfmp.co@gmail.comکه در زمان ثبت دامنه وارد نموده اید، ارسال خواهد شد . سپس با وارد کردن پسورد جدید و پاسخ محرمانه تنظیم شده به nichandle دسترسی یابید.

شما می توانید متن درخواست رمز و تعیین پاسخ محرمانه را فکس کرده یا ترجیحاً با مراجعه به سامانه دریافت مدارک ایرنیک به نشانی http://www.nic.ir/Upload_Document  و با انتخاب گزینه " مدارک مربوط به امور شناسه‌ها " اقدام به ارسال درخواست  نمایید .

اطلاعات تماس ایرنیک nic :

سایت : www.nic.ir

شماره تماس : 22290306-021 و  021-22290916 – (از شنبه تا 4شنبه ساعت 10 تا 12 صبح )

 

 

Reply to Thread