point یا divert کردن سایت
Question asked by sahar nasiri - 9/2/2014 at 7:10 PM
Answered
سلام 
در سایت شما یک domain به نام www.tarseam.ir ثبت نام کرده ام. یک سایت در خارج از کشور به آدرس www.tarseam.com به صورت فعال دارم که می خواهم آدرس www.tarseam.ir به این آدرس www.tarseam.com  ،  دایورت (piont(divert شود.لطفا راهنمایی کنید.

2 Replies

Reply to Thread
0
حاج اکبری Replied
Employee Post
با مشتری تماس گرفته شد و پاسخ ندادن و در تیکت1A1-1BA30C4E-0678 راهنمای تعریف دامین جانشین هم ارسال شد.
0
حاج اکبری Replied
Employee Post Marked As Answer
شما جهت تعریف دامنه tarseam.irبر روی میزبانی فعال دامنهtarseam.com ، ابتدا از پرتال کاربری ایران هاست اقدام به تغییر نام سرورهای دامنه نمایید. از طریق لینک زیر می توانید نام سرورهای دامنه را مشاهده نمایید.( NS27.1AND1.COMوNS28.1AND1.COM )
جهت تغییر ns از طریق پرتال کاربری از قسمت سرویس ها -> دامین ها-> گزینه "تغییر ns " (کره ی آبی روی پایه مشکی) را انتخاب نموده و پس از وارد نمودن ns های مورد نظر گزینه تغییر dns را بزنید . در این قسمت امکان استفاده از IP به جای نام در قسمت DNS وجود ندارد.
راهنمای تصویری تغییر dns از طریق پرتال کاربران ایران هاست در لینک زیر تقدیم می گردد:

http://support.iranhost.com/KB/a667/dns.aspx

پس از انجام تنظیمات بر روی دامنه tarseam.ir، می بایست در کنترل پنل میزبانی دامنه مذکور را به عنوان دامین جانشین تعریف نمایید و سپس به وب سایت موردنظر خود نیز آنرا point کنید. در ذیل راهنمای تعریف دامین جانشین بر روی کنترل پنل wsp  ارسال می گردد . لازم به ذکراست شما می بایست طبق  دستورالعمل کنترل پنل میزبانی خود اقدام نماییدو در صورتیکه از کنترل پنل هلم و یا wsp  استفاده می نمایید ، لینک های زیر راهنمای خوبی برای شما خواهند بود.

 

Reply to Thread