کجا باید تصویر کارت ملی را بارگزاری کنم
Question asked by ali jamali nazari - 4/21/2020 at 2:16 AM
Unanswered
با سلام و خسته نباشید.. چند اس ام اس از ایران هاست داشتم که میگفت تصویر پشت و روی کارت ملی را بارگزاری کنید. ولی لینکی نداده بود. داخل سایت هم چیزی نداشتم. ممنون میشم اطلاعرسانی رو با کیفیت استاندارد تری انجام بدید.

5 Replies

Reply to Thread
1
pantea fard Replied
با سلام، 

کاملا در ایمیل ارسالی توسط ایران هاست توضیح داده شده است:

روشهای ارسال تصویر کارت ملی:
1. ارسال با فکس : پس از تهیه کپی، کد کاربری خود در پرتال کاربران به همراه شماره تلفن تماس ضروری خود را به شماره تلفن 83305 – 021 فکس فرمایید و پس از آن جهت پیگیری در ساعات اداری با بخش خدمات مشتریان تماس بگیرید.
2. با مراجعه به آدرس  support.iranhost.com/main بخش "تیکت" ها را انتخاب نمائید. سپس دپارتمان "احراز هویت" را از لیست دپارتمان ها انتخاب و در صفحه بعدی مشخصات خود را وارد سپس در قسمت "ضمیمه" بر روی دکمه Browse کلیک کرده و فایل تصویر مدارک را از روی کامپیوتر خود انتخاب و در نهایت بر روی دکمه ثبت تیکت کلیک کنید.

موفق باشید.
فرد
7
hamid akbari Replied
سلام وقت بخیر
در ایمیل ارسالی قسمت ((((( بخش "تیکت" ها را انتخاب نمائید ))))) قید نشده است
7
fatemeh sabet Replied
متأسفانه در ایمیل ارسالی بخش تیکت ها ذکر نشده و در نتیجه پیدا کردن این بخش بسیار زمانبر است. لطفاً اصلاح شود. توضیحات ایمیل اصلاً گویا نیست.
4
marjan fallah Replied
سلام
 لطفا کامل و شفاف راهنمایی بفرمایید که به چه صورت تصویر کارت ملی برایتان ارسال شود.
3
farzane ghahremani Replied
سلام. بسیار گنگ و ناواضح توضیح دادین در مورد دپارتمان احراز هویت. دقیق توضیح بدین که وقتی وارد قسمت تیکت ها می شیم، باید وارد "آغاز تیکت" بشیم برای رسیدن به انتخاب دپارتمان مورد نظر. 

Reply to Thread