اطلاعات وارد شده صحیح نمیباشد
Problem reported by meghdad ghorbani - 1/25/2015 at 7:20 PM
Resolved
سلام من موقع درج اطلاعات، فقط 5 رقم اول کدپستی رو وارد کردم.. سپس وارد صفحه تغییرات تو سایت شدم و کاملش را وارد کردم..
 
ولی ایمیلی که از طرف mydomainprovider.com بهم رسید حاوی همان کد پستی 5 رقمی میباشد.. این ایمیل رو تایید کنم یا رد کنم؟
 
اگه تایید کنم امکان تغییر در اطلاعات وارد شده هست؟
 
ممنون

2 Replies

Reply to Thread
0
meghdad ghorbani Replied
سلام چرا پاسخی دریافت نکردم؟
الان 5 روزه سوال پرسیدم از تیم پشتیبانی انجمن کسی جواب نداده!
0
حاج اکبری Replied
Employee Post
با سلام
مشترک گرامی درصورتیکه تنها کدپستی پرتال کاربری ایران هاست خود را تغییر دهید، در مشخصات دامین این تغییرات اعمال نخواهدشد، لذا در صورتیکه دامنهش ما در پنل ریلتایم ثبت شده باشد ،می بایست وارد کنترل پنل کاربری ریلتایم خود شوید و سپس نسبت به اعمال تغییرات صحیح اقدام نمایید.
لطفاً از روش زیر وارد کنترل پنل دامنه خود شوید و سپس در بخش پروفایل مشخصات را صحیح وارد نمایید و سپس به ایمیل ادمین دامنه، از طرف ریلتایم ایمیلی دریافت خواهید کرد که پس از تایید آن از سمت شما، دامنه تایید خواهد شد و فعال می گردد.
 
1.بر روی لینک زیر کلیک کنید
2. بر روی آیکن forgot password کلیک کنید و ایمیلی که در مشخصات دامنه می بینید واکانت  reselloبا آن آدرس  ایجاد شده را وارد کنید و گزینه ی send  را انتخاب کنید.
 
3.در ایمیل ارسال شده به ایمیل مشتری که مطابق با ایمیل موجود در نام کاربری ،لینکی ارائه می شود که با کلیک بر روی آن نیاز به 2 مرتبه وارد نمودن پسورد مورد نظر مشتری است.
4. پس از وارد شدن به کنترل پنل توسط لینک http://domaincp.iranhost.com/ca/login و پسوردی که تنظیم شده است بر روی گزینه ی profile  کلیک کرده سپس در قسمت contacts گزینه ی update  را انتخاب و تغییرات مورد نظر را اعمال کنید و سپس تغییرات را save  فرمایید.
 
سپس ایمیلی جهت تایید مشخصات جدید دریافت خواهید کرد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 83305 داخلی 1 یا 2 تماس برقرار نمایید تا در این خصوص شما را راهنمایی کنند.

Reply to Thread