تغییر شماره تلفن
Problem reported by kaveh parmo - 12/8/2014 at 4:03 PM
Resolved
بنده شماره تلفن ثابتم رو در قسمت اطلاعات کاربری/ مشخصات فردی تغییر داده بودم ولی در دامین ها اعمال نشده بود . امروز هم یک دامین جدید ثبت کردم ولی در هویز شماره تلفن قبلیم رو نشون میده. در قسمت سرویسها هم گزینه مشخصات مالکیت فعال نیست که اصلاحش کنم.!؟

1 Reply

Reply to Thread
0
حاج اکبری Replied
Employee Post
مشترک گرامی در صورتیکه رجیسترر ( registrar) دامنه شما realtime باشد ، می توانید از طریق لینک زیر وارد کنترل پنل کاربری خود در ریلتایم شده و نسبت به تغییر مشخصات مالکیت دامنه به طور مثال شماره تلفن، فکس،ایمیل و .. اقدام نمایید.
1.بر روی لینک زیر کلیک کنید
2. بر روی آیکن forgot password کلیک کنید و ایمیل اصلی دامین را که اکانت  reselloبا آن آدرس  ایجاد شده را وارد کنید و گزینه ی send  را انتخاب کنید.
 
3.در ایمیل ارسال شده به ایمیل مشتری که مطابق با ایمیل موجود در نام کاربری ،لینکی ارائه می شود که با کلیک بر روی آن نیاز به 2 مرتبه وارد نمودن پسورد مورد نظر مشتری است.
4. پس از وارد شدن به کنترل پنل توسط لینک http://domaincp.iranhost.com/ca/login و پسوردی که تنظیم شده است بر روی گزینه ی profile  کلیک کرده سپس در قسمت contacts گزینه ی update  را انتخاب و تغییرات مورد نظر را اعمال کنید و سپس تغییرات را save  فرمایید.
پس از اعمال تغییرات ایمیل از سمت hostcontrol  برای شما ارسال خواهدشد و پس از تایید مشخصات از جانب شما،نهایتاً بعد از 72ساعت این مشخصات درwhois  دامنه نیز مشاهده خواهد شد.
 از این پس هر دامنه دیگری نیز ثبت گردد ، در صورت عدم انتخاب ثبت شدن دامنه با مشخصات جدید از سمت شما، با این مشخصات درج شده در ریلتایم ثبت می گردد.

Reply to Thread