3
شرکت ایران هاست تعطیل کند
Idea shared by - November 24, 2017 at 4:24 PM
Completed
لطفا در این رای گیری شرکت کنید و اعلام کنید چند نفر باشرکتی که نمی تواند یک سرویس معمولی را اریه کند موافقند که تعطیل کند

2 Replies

Reply to Thread
0
اشکان نصیری Replied
November 29, 2017 at 11:42 AM
Employee Post
باسلام و وقت بخیر؛
احتراما به شما این اطمینان خاطر ارایه می شود که هدف اصلی مجموعه ی ایران هاست ارایه سرویس هایی با پایداری کامل و بدون هرگونه Downtime حتی در حد چند دقیقه می باشد. این مهم در طول سالیان فعالیت ایران هاست در قالب ارایه سرویس هایی با تکنولوژی روز و بهره گیری از بهترین تجهیزات سخت افزاری و امنیتی روز دنیا در کنار ارایه پشتیبانی ۲۴/۷ برای مشتریان گرامی ایران هاست اثبات شده است.
 
مشکل سرویس میزبانی وب شما، یک مورد نرم افزاری در کنترل پنل Plesk می باشد و تنها مختص به سرویس شما در ایران هاست نبوده و این مشکل در تمامی سرویس های میزبانی وبی که از این نوع کنترل پنل استفاده می کنند رخ می دهد.
 
موارد پیش آمده ی گذشته با بالاترین الویت ممکن در مجموعه ی ایران هاست تاکنون بررسی و برطرف گردیده اند. طی پیگیری های انجام شده مشکلات گوناگون پیش آمده در قالب Patch نرم افزاری ارایه شده توسط شرکت توسعه دهنده ی کنترل پنل Plesk برطرف شده است و امید است در آینده با توسعه این کنترل پنل قدرتمند دیگر شاهد اینگونه موارد نباشیم.
 
علی ایحال با توجه به استفاده از نسخه ی جدید کنترل پنل Plesk در ایران هاست (Plesk Ony Multi Server) اشکالات نرم افزاری وجود داشته که به مرور زمان در حال برطرف سازی کامل می باشد.
 
شایان ذکر است همانطور که در تیکت ها نیز خدمت شما اطلاع رسانی شد، سرویس شما به صورت کامل پایدار در دسترس شما قرار گرفته است.
0
fatholah gharibi Replied
March 27, 2018 at 4:48 PM
با سلام با تجربه ای که در 6 سال گذشته از شرکت های هاست داشتم شرکت ایران هاست از پرسنل کوشا و با تجربه بالا که احترام زیادی برای مشتریان خود قایل هست استفاده می کند.و می تونم با اطمینان بگویم برترین شرکت دراین ضمینه می باشد.باتشکر

Reply to Thread