No input file specified. خطای همیشگی هاست لینوکس
Problem reported by - 11/24/2017 at 4:21 PM
Resolved
واقعا براتون متاسفم که اینقدر ضعیف هستین و نمی تونین یک سرویس استیبل رو ارایه بدید همیشه بهتون گفتم تورو خدا شرکت رو تعطیل کنین مردم و اذیت نکنید این سرویسی که شما نمی تونین ارایه بدهید بقیه براشون اب خوردنم نیستش
No input file specified.

1 Reply

Reply to Thread
0
اشکان نصیری Replied
Employee Post
باسلام و وقت بخیر؛
احتراما به شما این اطمینان خاطر ارایه می شود که هدف اصلی مجموعه ی ایران هاست ارایه سرویس هایی با پایداری کامل و بدون هرگونه Downtime حتی در حد چند دقیقه می باشد. این مهم در طول سالیان فعالیت ایران هاست در قالب ارایه سرویس هایی با تکنولوژی روز و بهره گیری از بهترین تجهیزات سخت افزاری و امنیتی روز دنیا در کنار ارایه پشتیبانی ۲۴/۷ برای مشتریان گرامی ایران هاست اثبات شده است.
 
مشکل سرویس میزبانی وب شما، یک مورد نرم افزاری در کنترل پنل Plesk می باشد و تنها مختص به سرویس شما در ایران هاست نبوده و این مشکل در تمامی سرویس های میزبانی وبی که از این نوع کنترل پنل استفاده می کنند رخ می دهد. 
 
موارد پیش آمده ی گذشته با بالاترین الویت ممکن در مجموعه ی ایران هاست تاکنون بررسی و برطرف گردیده اند. طی پیگیری های انجام شده مشکلات گوناگون پیش آمده در قالب Patch نرم افزاری ارایه شده توسط شرکت توسعه دهنده ی کنترل پنل Plesk برطرف شده است و امید است در آینده با توسعه این کنترل پنل قدرتمند دیگر شاهد اینگونه موارد نباشیم.
 
علی ایحال با توجه به استفاده از نسخه ی جدید کنترل پنل Plesk در ایران هاست (Plesk Ony Multi Server) اشکالات نرم افزاری وجود داشته که به مرور زمان در حال برطرف سازی کامل می باشد.
 
شایان ذکر است همانطور که در تیکت ها نیز خدمت شما اطلاع رسانی شد، سرویس شما به صورت کامل پایدار در دسترس شما قرار گرفته است.

Reply to Thread