مشکل Host
Problem reported by abdolreza jamilian - 2/12/2017 at 1:31 PM
Resolved
 
سلام و وقت بخیر،
بنده پس از دو سال استفاده از هاست ویندوز شما و راضی بودن از آن در حدود ۳ ماه است که هاست لینوکس ۱۰ گیگابایت را از شما خریداری کردم و از همان ابتدا با اختلال شدید یک ماهه مواجه بودم که بارها با شما تماس گرفتم و فرمودید که مشکل down بودن به علت آپدیت پلسک و سرور بوده که از دید یک مشتری وبسایت اصلا قابل قبول نیست و به مشتری ارتباط پیدا نمیکند و  up-time سایت برای مشتری هاست بسیار با اهمیت است.
در حدود دو ماه گذشته نیز دایما با مشکل bad gateway مربوط به enginx مواجه می شویم که روزانه بیشتر از ده مرتبه اتفاق می افتند و هر بار بین ۱ تا ۵ دقیقه طول میکشد. گاها هم کنترل پنل هاست باز نمی شود که باز هم پس از تماس با پشتیبانی، علت قطعی، اپدیت و تغییرات سرور بیان می شود.
اگر می توانید مشکل را حل کنید و دیگر قطعی غیر منطقی نخواهید داشت، من روی ایران هاست میمانم ولی اگر قادر به حل مشکل و ارایه خدمات با کیفیت مطلوب نیستید بنده هاست را جابجا کنم چون این روند هم به رنک سایت من ضربه می زند و هم در روند دولوپ و محتوا گذاری اختلال ایجاد کرده است و دیگر وقت تماس و پیگیری و شنیدن پاسخ های تکراری مانند آپدیت سرور را ندارم.
 
-- 

4 Replies

Reply to Thread
0
اشکان نصیری Replied
Employee Post
باسلام و وقت بخیر؛
احتراما به اطلاع می رساند در حال حاضر به روز رسانی های نرم افزاری در سرویس های لینوکس ایران هاست انجام شده و هم اکنون در نسخه ی Stable‌ای از این نرم افزار کنترل پنل هستیم. عموما موارد بروز رسانی به دلایل امنیتی و عملکردی در سرور انجام شده و مجموعه ی ایران هاست ناگزیر به انجام این عملیات ها می باشد.
 
در خصوص خطاهای ۵۰۲ و ۵۰۳ دریافتی نیز، لطفا در هنگام بروز مشکل با همکاران بخش پشتیبانی از طریق گفتگوی آنلاین، تیکت و یا ارتباط تلفنی ارتباط برقرار نمایید تا علت بروز این موارد برای شما پیگیری و خدمت شما راهنمایی مربوطه ارایه گردد.
0
User Replied
من هم همیشه این گفتن بالای 20 تا تیکت و چندین تماس تلفنی داشتم همش می پیچونن واقعا ضعیفن باید اطالع رسانی کرد کسی از این هاست ها سرویس نگیره فقط گرفتاریه پشتیبانیشون چند تا بچن که فقط بلدن ادم رو سره کار بزارن
0
User Replied
به همه دارین همین حرفا رو میزنن خنده داره هی میگن در زمان قطعی مشکل تماس بگیرین یک ماه طول کشید تا بهشون بفهونم که مشکل از خودتونه
0
User Replied
به همه دارین همین حرفا رو میزنن خنده داره هی میگن در زمان قطعی مشکل تماس بگیرین یک ماه طول کشید تا بهشون بفهونم که مشکل از خودتونه
 

Reply to Thread